Суперліга. Миколаїв вирвав перемогу в Харкові

Result2-01-1000×650

Корабели краще провели кінцівку, яка закінчилася вкрай неоднозначним суддівським рішенням в найважливішій атаці господарів.

Політехнік — МБК Миколаїв 75:77 (17:20, 18:16, 23:20, 17:21)

7 листопада 2018 року. Харків. ДС ” Локомотив»

Політехнік: Девіс (17 + 6 передач + 4 перехоплення), Козлов (14 + 4 підбирання), Кромер (28 + 5 підбирань), Чугунов (8 + 4 підбирання), Рочняк (8 + 5 підбирань) — старт; Кузнєцов, Савченко, Колотилов, Вуйович.
Головний тренер: Володимир Коваль

Миколаїв: Зотов (10 + 4 передачі), Мусієнко (14), Онуфрієв (9), Жуковський (2), Анікієнко (10 + 5 підбирань — – старт; Тонченко (0 + 3 передачі), Давидюк (7), Бобров, Попов( 11 + 8 підбирань), Адедиран (8 + 7 підбирань + 5 передач), Приймак (6 + 4 підбирання), Хохоник.
Головний тренер: Віталій Черній

Матч сьомої і восьмої команди Суперліги передбачувано пройшов у рівній боротьбі, де кожен з суперників мав свої, більш якісні відрізки і виходив вперед. Втім, вже в середині третьої чверті стало ясно, що гра повільно і вірно котиться в кінцівку. Куди вона, в підсумку, і прикотилася.

Миколаїв увійшов у вирішальні хвилини з невеликою перевагою: після триочкового Іллі Чугунова (66:66), кидком аналогічної цінності відповів Сергій Попов, а Олексій Онуфрієв потрапив з середньої дистанції і довів різницю до п’яти очок (69:74). Політехнік у грі тримав Ті Джей Кромер, який набирав очки переважно з лінії штрафних. За 100 секунд до кінця основного часу американець скоротив різницю в рахунку до одного очка.

До речі:  Стала відома збірна тижня в Суперлізі

Остання хвилина перетворилася на свято помилок і промахів. Джаван Девіс втратив шанс вивести свою команду вперед, потім Рочняк відбився проти Анікієнка в посту, але Девіс здійснив непотрібну втрату, намагаючись знайти входить під кільце Кромера.

Останню атаку на себе взяв Ті Джей Кромер: він пішов у прохід під кільце, де його зустрів Сергій Приймак. Стався контакт, після якого арбітри віддали м’яч Миколаєву, порахувавши, що нічого некоректного в захисті Приймака не було. Повтором арбітри не скористалися, а численні повтори у телетрансляції показали, що ситуація не настільки однозначна, як її трактували рефері.

Решту 4 секунди Миколаїв використовував за призначенням і таки довів матч до перемоги, другої поспіль і четвертої в сезоні. Політехнік продовжує йти без перемог.