Суперліга. Київ-Баскет здобув розгромну перемогу над Миколаєвом

fea15a8bb2c76e91cab6f3edc0d50b20

Підопічні Євгена Мурзіна і без травмованого Аарона Нванкво впевнено розібралися з «корабелами» на своєму майданчику, сформувавши 18-очкову перевагу вже до великої перерви.

Київ-Баскет – МБК Миколаїв 88:72 (23:24, 27:8, 14:17, 24:23)

Київ-Баскет: Горобченко (3), Крик (8 + 4 передачі), Крутоус (20 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Носков (10 + 6 підбирань + 2 блок-шота), Сандул (11) – старт; Латкович (17 + 6 підбирань + 4 передачі), Петров (13 + 6 підбирань), Луценко (5), Челован (1 + 2 блок-шота).

Головний тренер: Євген Мурзін.

МБК Миколаїв: Зотов (5 + 5 передач + 5 втрат), Попов (11 + 4 передачі + 2 блок-шота + 4 втрати), Омоера (12 + 4 втрати), Онуфрієв (14), Анікієнко (8) – старт; Адедіран (9 + 9 підбирань), Хохоник (6 + 6 передач), Приймак (4), Давидюк (3), Жуковський, Мусієнко, Бобрів.

Головний тренер: Віталій Черній.

Вирішальною в протистоянні сусідів по турнірній таблиці регулярного чемпіонату Суперліги стала друга чверть. «Корабели» почали ключовий відрізок зустрічі в ролі лідера, але, варто Київ-Баскету включити максимальні оберти в захисті, як команда Віталія Чернія забуксувала. Гості не могли набрати жодного очка протягом п’яти з половиною хвилин і пропустили ривок столичного колективу 0:19, найбільш помітними дійовими особами якого стали резервісти В’ячеслав Петров і Мілош Латкович, удвох набрали більше очок, ніж вся «лавка» Миколаєва разом узята.

До речі:  Найкращі гравці отримали нагороди за підсумками сезону Суперліги Парі-Матч

Після ефектного баззер-бітера Латковича, що закрив першу половину зустрічі, перевага киян становила 18 балів. Але до середини заключного відрізку від неї залишилися тільки скромні «+6» – змістивши акценти в нападі у трисекундну зону і отримавши дуже якісний відрізок від Андрія Хохоника, «корабели» ненадовго відродили інтригу в матчі. Але на цьому їх сили вичерпалися: вісім очок поспіль від Павла Крутоуса (переважно у швидких відривах) лягли в основу спурту 11:0, який позбавив дружину Мурзіна від нервування на останніх хвилинах основного часу.

Відсвяткувавши другу перемогу поспіль в рамках Суперліги, Київ-Баскет наблизився до трійки лідерів сезону і тепер дихає в спину Запоріжжю, справи у якого після ударного першого кола йдуть не кращим чином. Миколаїв, у свою чергу, все-таки потрапив у кризу – після вильоту з Кубка України, де «корабели» майже без боротьби поступилися Одесі.