Суперліга. Київ-Баскет зазнав другої поразки поспіль, поступившись в Одесі

DSC-0015

Команда Олега Юшкіна здобула третю перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги, зламавши опір гостей зі столиці.

БК Одеса – Київ-Баскет 89:79 (20:12, 24:18, 24:23, 21:26)

БК Одеса: Вітолс (20 + 5 передач + 6 втрат), Прокопенко (2), Бєліков (18), Хелманіс (5), Тищенко (14 + 8 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення + 4 втрати) – старт; Пустозвонов (12 + 5 підбирань), Шеляковс (11 + 6 підбирань), Щепкін (5), Новіков (2), Ткачук.

Головний тренер: Олег Юшкін.

Київ-Баскет: Горобченко (4), Луценко (8 + 5 передач), Крутоус (18), Сандул (12 + 5 підбирань), Мангано (5 + 10 підборів) – старт; Петров (16 + 3 блок-шота), Крік (7 + 4 втрати), Носков (5), Челован (4), Подковиров.

Головний тренер: Євген Мурзін.

Бадьоро стартували в сезоні-2018/19 одесити здобули третю перемогу у чотирьох матчах регулярного чемпіонату Суперліги, скориставшись численними проблемами Київ-Баскет – насамперед, відсутністю належного взаєморозуміння між підопічним Євгена Мурзіна, що скоїли 17 втрат і поступилися в протистоянні на щитах, дозволивши супернику провести 14 атаки другим темпом.

Далеко не найкращий матч провели американські легіонери столичного колективу: на двох Грег Мангано з Морісом Кріком набрали 12 очок і розігралися лише в кінцівці, коли гості намагалися відіграти двозначне відставання в рахунку. У розпорядженні Олега Юшкіна просто-напросто виявилося більше надійних опцій в нападі. Коли втомився і почав робити помилки який став кращим снайпером поєдинку Марцис Вітолс, господарям дуже придалися численні штрафні кидки, зароблені Олександром Беліковим (всього їх набралося 12). Варто ж Київ-Баскету наблизитися до одеситів на відстань одного попадання з дальньої дистанції, ініціативу в свої руки взяв Олексій Щепкін – і зняв практично всі питання про результат поєдинку ефектним «енд-ваном» через Максима Сандула на останній хвилині основного часу.

До речі:  Дивіться відео найкращих моментів матчу Хімік - Дніпро

Для киян поразка в Одесі стала вже третім в п’яти матчах сезону – підопічні Євгена Мурзіна поки що дуже далекі від оптимальних кондицій і зобов’язані додавати, щоб закріпитися в статусі претендентів на медалі. Підопічні Юшкіна, в свою чергу, наздогнали лідерів чемпіонату в особі Запоріжжя і Дніпра перед порівняно легким наступним туром, в рамках якого їм належить провести дві домашні зустрічі.