Суперліга. Хімік впорався з Київ-Баскетом

018-1547

Южненці набагато краще провели другу половину і здобули заслужену перемогу над гостями з Києва.

Хімік — Київ-Баскет 89:75 (22:19, 16:19, 27:16, 24:21)

18 жовтня 2018 року. Хімік. УСК ” Олімп»

Хімік: Рябчук (3), Едвін (19 + 4 перехоплення), Войналович (2), Джонс (12 + 4 підбирання + 4 передачі), Павлов (11 + 7 підбирань + 4 передачі) — старт; Мальчевський (21 + 5 підбирань), Антипов (1), Марченко (5), Сидоров (15 + 5 передач).
Головний тренер: Віталій Степановський

Київ-Баскет: Горобченко (5), Луценко (2), Крутоус (13 + 4 втрати), Мангано (15 + 9 підбирань + 4 передачі), Сандул — старт; Челован (9), Носков (0 + 5 підбирань), Петров (8 + 5 підбирань), Крік (17 + 6 підбирань + 6 передач).
Головний тренер: Євген Мурзін

Рівна перша половина логічно закінчилася з рівним рахунком-Хімік краще почав половину, Київ-Баскет краще закінчив. Другу половину кияни почали ривком 8: 2, який змусив Віталія Степановського брати тайм-аут.

Після нього Хімік завівся, швидко вирівняв положення і взяв нитки гри в свої руки. Южненці перестали програвати підбір, активно рухали м’яч в нападі і почали знаходити хороші кидки з периметра і відмінні з-під кільця. За лічені хвилини Хімік не тільки вирвався вперед, але і сконструював перший солідний гандикап в рахунку, довівши різницю до дев’яти очок. Вів Віталій Мальчевський, якому по мірі допомагали партнери. Київ-Баскет ж збився на індивідуальні дії, які результату не приносили.

До речі:  Підсумки тижня в Суперлізі

Цікаво, що граючи в подібному режимі, кияни змогли скоротити різницю до одного очка після енд-вана Максима Луценка у швидкому відриві. Втім, після цього у гостей розвалилася захист — Хімік продовжив набирати очки на потоці тоді, коли Моріс Крік мазав з-під кільця в гордій самоті, а його партнери не могли знайти відкритий кидок. Ефективна гра Крістіана Джонса, укупі зі спокоєм Сидорова і точними кидками пари Мальчевський-Павлов, дали Хіміку можливість швидко відновити паритет — з 3-4 очок южненці розігналися до двозначних цифр за лічені хвилини.

Триочковий Іллі Сидорова за півтори хвилини до кінця зробив рахунок 84:72, фактично закривши гру. У кінцівці команди обмінялися точними кидками, але суті вони вже змінити не могли-Київ-Баскет зазнав другої поразки в сезоні, а Хімік здобув другу перемогу поспіль.