Суперліга. Хімік дотиснув Політехнік у четвертій чверті

balll

Харків’яни не впоралися зі снайперами гостей і програли домашній матч.

Політехнік — Хімік 72:84 (18:10, 20:31, 18:16, 16:27)

11 січня 2019 року. Харків. ДС ” Локомотив»

Політехнік: Девіс (19), Козлов (10 + 5 підбору + 5 передач + 5 втрат), Чугунов, Грем (20 + 19 підбирань), Завадський (16 + 11 підбирань — – старт; Рочняк (7 + 5 підбирань), Кузнєцов.
Головний тренер: Володимир Коваль

Хімік: Едвін (5 + 8 підбирань + 5 передач), Рябчук (13), Войналович (3), Джонс (7), Павлов (9 + 9 підбирань) — старт; Антипов (5 + 7 підборів), Марченко (19), Сидоров (23).
Головний тренер: Віталій Степановський

У відсутність Ті Джея Кромера, Політехнік залишився з дуже короткою ротацією, але навіть у таких обставинах мав перевагу на щитах завдяки прекрасному Делвану Грему, який залишався в грі до середини четвертої чверті.

До речі:  У Києві відбулася Нарада з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч

Саме тоді Хімік і зробив вирішальний ривок: господарі стали залишати шутерів южненців на периметрі без всякого нагляду, чим вони і скористалися. Найактивніше в цьому аспекті був Кирило Марченко, який зіграв найрезультативніший матч у своїй дорослій кар’єрі. Марченко, Рябчук і Сидоров компенсували не найефективнішу гру американських легіонерів, потрапили кидки і активно відпрацювали в захисті, спровокувавши такі потрібні втрати від Девіса і Козлова.

Триочковий Козлова за півтори хвилини до кінця зробив рахунок 71:77, але ряд не потрібних пробивних фолів остаточно вбив інтригу. Хімік, який потрапив 15 з 31 триочкових, вдруге за тиждень обіграв Політехнік і втримав лідерство в таблиці.