Суперліга. Дніпро вирішив гру з Одесою за одну чверть

dpr

35:15 у третій десятихвилинці — і справу зроблено.

Дніпро — БК Одеса 90:72 (14:16, 19:13, 35:15, 22:28)

11 січня 2019 року. Дніпро. ДС ” Шинник»

Дніпро: Мішула (12), Вильховецкий (7), Закурдаев (11), Тимофеенко (17 + 11 подборов), Кушниров (7 + 5 подборов — – старт; Шундель (4), Ревзин (11), Кожемякин (8), Глебов (8 + 6 передач), Сизов (5), Бондарчук.
Головний тренер: Денис Журавльов

Одеса: Вітолс (3), Щепкін (9 + 6 втрат), Пустозвонов (10), Бєліков (13 + 6 передач + 3 перехоплення), Шеляковс — старт; Прокопенко (11 + 5 підбирань), Новіков (4), Скрипець, Балабан (3), Ткачук (3), Хелманіс (16 + 6 підбирань).
Головний тренер: Олег Юшкін

Дніпро довгасто запрягав, але швидко поїхав у найпотрібніший момент. У третій чверті дніпряни остаточно встановили контроль над грою і почали розривати оборону Одеси фірмовим рухом м’яча. Одеса ж не могла забити ніяких очок, промахуючись навіть з лінії штрафних (довгий час гості не могли вийти навіть за 25% реалізації штрафних).

До речі:  Продовжуємо аналізувати стартовий івент сезону Суперліги 3х3

Мішула, Тимофеєнко потрапили по одному-два кидки кожен і забезпечили собі ключовий відрив, вигравши третю чверть в 20 очок. Одеса стрепенулася в четвертій чверті, але змогла відіграти лише 7-8 очок. Рахунок прийшов в діапазон 15-17 очок і в цьому графіку команди матч і закінчили.