img-3911

Політехнік дав бій віце-чемпіонам України, але клас Дніпра взяв своє.

Політехнік — Дніпро 65:73 (16:10, 15:22, 16:23, 18:18)

4 листопада 2018 року. Харків. ДС Локомотив

Політехнік: Девіс (23 + 4 перехоплення + 4 втрати), Козлов (3), Кромер (21 + 5 передач), Рочняк (6 + 13 підбирань), Вуйович (4) — старт; Кузнєцов, Чавунів (8 + 4 підбирання), Савченко (0 + 4 підбирання), Колотилов.
Головний тренер: Володимир Коваль

Дніпро: Кожем’якін (2), Мішула (8 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Закурдаев (9 + 4 передачі), Ревзін (8), Кушніров (8 + 8 підбирань) — старт; Вільховецький (2), Шундель (2 + 4 підбирання), Тимофеєнко (14 + 7 підбирань + 5 передач), Натяжко (5 + 6 підбирань), Сізов (9), Прокопенко (6).
Головний тренер: Денис Журавльов

Закінчивши першу чверть з шестиочковим лідерством, Політехнік досить швидко розгубив цю перевагу на вході в другу десятихвилинку. Втім, зусиль американського дуету Девіс-Кромер і агресивної на підборі вистачало, щоб тримати Дніпро в зоні видимості. На велику перерву команди пішли за рахунку 32:32, який цілком собі якісно відображав суть того, що відбувається на полі.

До речі:  Суперліга. Запорізькі американці шокують Черкаські Мавпи

На старті третьої чверті Дніпру вдався затяжний і по суті вирішальний ривок. Дніпряни забили кілька легких м’ячів у швидких відривах і з місця відірвалися на 10 очок. В цьому ж фарватері відрив гостей і тримався до кінця гри. Зусиль Кромера і Девіса вистачало, щоб Політехнік потроху відігравався і створював ілюзію того, що господарі залишаються в грі, проте як тільки різниця наближалася до одного володінню, Дніпро завжди знаходив контраргументи — то в особі далеких від Сизова або Мішули, то проходів Закурдаева, то агресивної гри Тимофеєнко.

Політехнік бився й бився, показав, що цілком може бути цікавий з новою парою американських захисників, однак на даний момент команда Коваля обігравати Дніпро з Мішулой не в змозі. Дніпряни довели матч до другої перемоги над Політехніком в сезоні. Втім, як і в матчі першого тижня сезону, перемоги непростої.