Суперліга. Черкаські Мавпи в овертаймі обіграли Миколаїв

mavpe

Команда Максима Міхельсона перебувала в половині секунди від третьої поспіль поразки від «корабелів», але руками Руслана Отверченка зуміла перевести зустріч в Миколаєві в овертайм і дотиснути суперника в додатковій п’ятихвилинці.

МБК Миколаїв-Черкаські Мавпи 75: 83 від (18:16, 7:20, 27:14, 15:17 8:16)

МБК Миколаїв: Зотов (4 + 8 підбирань + 3 перехоплення), Попов (4), Омоера (18), Онуфрієв (13 + 7 підбирань), Анікієнко (1 + 2 блок-шота) – старт; Адедіран (16 + 10 підбирань), Тонченко (7), Давидюк (5), Хохоник (5), Мусієнко (4), Жуковський, Бобрів.

Головний тренер: Віталій Черній.

Черкаські Мавпи: Бояркін, Отверченко (22 + 4 передачі + 2 блок-шота), Кольченко (13), Липовцев (14 + 5 підбирань), Коуклі (4 + 5 підбирань) – старт; Чумаков (17 + 14 підбирань), Янг (10 + 4 передачі), Скапинцев (2), Ткаченко (1), Нікс.

Головний тренер: Максим Міхельсон.

Початок зустрічі пройшов за рівної боротьби, у підсумку якої господарі забезпечили мінімальні два очка переваги за стартову чверть.

Та вже у другій 10-хвилинці чемпіони відчутно додали. То ж на велику перерву гості мали 11 очок запасу. Особливо вдало пішли у чемпіонів триочкові. Тут перевага за першу половину була беззаперечна – 7:0 за реалізованими. По три дальні спроби реалізували Отверченко та Липовцев.

Однак по перерві господарі перехопили ігрову ініціативу. Миколаївці наздогнали гостей та вийшли вперед. При тому, що триочкові і надалі вперто не проходили. Усього за весь основний ігровий час зустрічі гравці Миколаєва лише тричі влучили з-за дуги.

Здавалося, господарі знову переможуть, як і кілька днів тому в Черкасах, коли за 1:20 до сирени вони мали 6 очок переваги. Однак чемпіони змогли повернутися в боротьбу. Гру в овертайм перевів дальній постріл Липовцева з сиреною.

Схоже, такий перебіг психологічно пригнітив миколаївців. У овертаймі Черкаські Мавпи впевнено довели зустріч до вольової перемоги.

Герої матчу

Наступний матч
Миколаїв наступний поєдинок грає вдома – 14 березня проти Київ-Баскета. Черкаські Мавпи днем раніше зустрінуться вдома з одеситами.