Суперліга. Черкаські Мавпи дотискають Миколаїв

49895478-2366785300012815-330041891368206336-o

Відмінна гра Брендона Янга в кінцівці зустрічі приносить Мавпам довгоочікувану домашню перемогу.

“Черкаські Мавпи” — МБК Миколаїв 101:94 (26:25, 22:20, 18:23, 35:26)

12 січня 2019 року. Черкаси. ДС «Будівельник»

Мавпи: Бояркін (4 + 7 передач), Кольченко (10), Арнетт (7 + 5 підбирань), Ткаченко (15 + 8 підбирань + 2 блок-шота), Чумаков (12 + 5 підбирань + 2 блок-шота) — старт; Воєвода, Руслов, Коукли (18 + 5 підбирань), Янг (26 + 5 передач), Нікс (9 + 5 підбирань).
Головний тренер: Максим Міхельсон

Миколаїв: Зотов (7 + 5 підбирань + 4 передачі), Омоера (13 + 10 підбирань + 5 передач), Онуфрієв (8), Приймак, Адедіран (18 + 6 підбирань) — старт; Анікієнко (6), Жуковський, Давидюк (10), Хохоник (4), Попов (24 + 8 передач).
Головний тренер: Віталій Черній

Матч обидві команди пролетіли як на гойдалці: Мавпи мали перевагу в перші 15 хвилин, але трохи не програли першу половину за рахунок фінішного ривка Миколаєва. Потім черкащани зробили хороший ривок у третій чверті, повели з різницею в 10 очок, але тут же пропустили ще більш затяжний рейд гостей, які чудово провели кінцівку третьої чверті, відігралися і вийшли вперед і навіть створили 6-очковий гандикап за рахунок енергії Антона Давидюка.

До речі:  Павло Крутоус був одноосібним лідером тренерських опитувань протягом січня

Втім, Мавпи, що грали сьогодні без Руслана Отверченка, не допустили розвитку переваги Миколаєва і вирівняли становище. Гра прийшла в кінцівку, в якій результат зустрічі вирішило індивідуальну майстерність Брендона Янга і енергія Кріса Коуклі та Івана Ткаченка. Бігмени змогли перекрити простір під кільцем в декількох найважливіших атаках, а Янг потрапив кілька ключових кидків. Відзначимо і внесок Таварыона Ныкса, який виправився після провальної першої половини.

Мавпи створили відрив у 5-6 очок, і незважаючи на шикарну гру Сергія Попова, змогли його утримати в кінцівці — Миколаїв потенційно рятівні кидки не потрапив. Таким чином, чемпіони країни здобули першу домашню перемогу, виграли третій матч в сезоні і перервали серію з п’яти поразок поспіль. Миколаїв в новому році поки не перемагає.