Суперліга. 27 очок Павлова не врятували Хімік від граду триочкових в Одесі

odd

Господарі красиво закидали южненців з дистанції в другій половині і цілком впевнено перемогли в принциповому протистоянні.

БК Одеса — Хімік 89:80 (18:28, 21:14, 20:16, 30:22)

7 жовтня 2018 року. Одеса. СК «Краян»

Одеса: Вітолс (14 + 6 передач), Щепкін (7), Бєліков (20 + 4 підбирання), Хелманіс (10), Тищенко (4 + 4 передачі) — старт; Прокопенко (12), Новіков (2), Скрипець (2), Пустозвонов (11), Шеляковс (7), Ткачук.
Головний тренер: Олег Юшкін

Хімік: Рябчук (3), Едвін (11), Войналович (3), Антипов (8 + 8 підбирань), Павлов (27 + 8 підборів) — старт; Мальчевський (3), Ковальов (5), Марченко, Сидоров (13), Джонс (7).
Головний тренер: Віталій Степановський

Хімік краще почав гру, і користуючись значною перевагою в габаритах на всіх позиціях, домігся ранньої переваги. Одесити не могли зупинити Сергія Павлова, який вже до 20 хвилин гри мав 17 очок, а якщо і зупиняли його партнерів – то з порушенням правил. Хімік виграли першу чверть в 10 очок, контролював хід гри в другій, проте під кінець десятихвилинки Одеса таки намацала свою гру і поступово скоротила різницю до трьох балів.

До речі:  МБК Миколаїв підписав гравця збірної Нігерії

Ці хвилини стали передвісником того, що відбувалося в другій половині. Хімік продовжував тиснути під кільце і заробляти фоли, Одеса прискорила гру і почала активніше розкидати м’яч по периметру в пошуках вільних дальніх кидків. І вони знайшлися: Бєліков, Вітолс і Пустозвонов в потрібний момент не схибили і з рівної гра перейшла в руки господарів.

Свого Одеса не упустила. Потрапивши рівно 50% триочкових (12/24), одесити плавно збільшили перевагу 3-4 очок 8-10, і навіть незважаючи на те, що Хімік за великим рахунком продовжував набирати очки дуже впевнено, гра з рук команди Олега Юшкіна не вийшла. Марцис Вітолс розвинув перевага Одеси до 11 очок в красивому проході, фактично закривши гру за півтори хвилини до кінця.

Реалізувавши 56% двоочкових і пробивши 35 штрафних з відсотком 80, Хімік їде з Одеси ні з чим. Ще один тріумф триочкового баскетболу.