Суперліга. Центральний матч у Южному + зустрічі в Одесі та Дніпрі

image -58-

Ще один ігровий день в чемпіонаті України ознаменується трьома матчами.

«БІПА» — «Черкаські Мавпи»
Одеса, СК «Краян», 14:00

Одесити і черкащани підходять до зустрічі після великих і де несподіваних п’ятничних перемог. Втім, не можна сказати, що перемог незаслужених — обидві команди зробили все і навіть більше, щоб обіграти фаворитів сезону. Тому не виключено, що до очної зустрічі колективи підійдуть кілька вихолощеними і не зможуть видати 100% ефективності. Особливо це стосується «Мавп», яким доводиться вбудовувати в гру відразу двох новачків. З цієї причини «БІПА» має невелику перевагу, яке збільшується фактором свого майданчика. Однак матч очікується цілком собі рівний.

«Дніпро» — «Політехнік»
Дніпро, ДС «Шинник», 14:00

Дніпряни провели двотижневу паузу в інтенсивній підготовці і напевно хочуть миттєво реабілітуватися перед своїми вболівальниками за поразку від «Запоріжжя», що стало ложкою дьогтю в бочці меду під назвою «перше коло». «Політехніку» у подібному випадку залишається лише показувати свій баскетбол і покладатися на таланти снайперів.

«Хімік» — «Будівельник»
Південний, УСК «Олімп», 14:00

Безумовно центральний матч туру, зустріч двох фіналістів минулого сезону. Обидві команди підходять до гри не в кращому стані — ігровому, так і психологічному. «Хімік» помітно виснажений єврокубковими вояжами, «Будівельник ніяк не знайде свою гру, якщо взагалі планує її шукати. Втім, сьогоднішній матч вкрай важливий з турнірної точки зору, тому виправдання потрібно відставляти в бік і показувати свій максимум, нехай він навіть може бути невеликим. Кияни мають значну перевагу в передній лінії із-за неготовності Джейсона Лава на даний момент і напевно спробують ця перевага конвертувати. Чи вийде?