Суперліга. Центральний матч у Южному і ще три гри суботи

61_8

Більшість команд чемпіонату України підуть на тривалу паузу після насиченого суботнього ігрового дня.

«Черкаські Мавпи» — МБК «Миколаїв»
Черкаси, ПС «Будівельник, 14:00

Провівши кардинальні перестановки в ростері, черкащани намагаються перезавантажити сезон і повернутися в першу четвірку. Перший крок для цього — перемога над «Запоріжжям» з відривом у 25 очок — вже зроблено. З «Миколаєвом» «Мавпи» завжди грають складно, але Оскар Беллфілд вже повинен краще адаптуватися до нових умов, а команда — краще зрозуміти свого нового партнера. «Корабели», до того ж, віддали багато сил у київській грі в четвер, і будучи самої вікової командою чемпіонату, навряд чи так уже швидко відновилися. В останніх іграх «Миколаїв» показує чудовий відсоток реалізації з периметра — якщо ця серія продовжиться, нас може чекати цілком цікавий матч.

«Політехнік» — «БІПА»
Харків, НТУ ХПІ, 14:00

Після важкої поразки від «Дніпра» «БІПА» відразу ж вирушає на виїзд в Харків — очевидно, за перемогою, яку, втім, ніхто команді Пудзырея не гарантував. Поки не ясно, чи зіграє в цьому матчі Клим Артамонов, від якого, як ми побачили, в Одесі залежить дуже багато. Фактор наявності або відсутності Артамонова у складі гостей може стати ключовим — «Політехнік» цілком в змозі зачепитися за суперника і доставити того масу проблем. Особливо на своєму полі, в маленькому і обстрелянном залі.

«Будівельник» — БК «Запоріжжя-ZOG»
Київ, СК «Меридіан», 16:00

Кияни продовжують грати увісьмох і здобувати перемоги. Сьогодні Володимир Коваль знову не зможе розраховувати на Філдса, Анісімова та Конате, однак «Запоріжжя» в його нинішньому стані господарі здатні перемагати і так. Запорожці ж знаходяться на явному психологічний спад після виїзду в Черкаси — якщо вже «Мавпам» програвати зовсім без варіантів, то за що тоді боротися в цьому сезоні і з ким? Шанс команди Валерія Плеханова сьогодні — граничної самовіддачі і постійному пресингу, з провокацією фолів з боку суперника. «Будівельник» грає усіченої ротацією, не може втрачати кадри по ходу матчу, тому змушений буде десь берегтися в захисті. Без агресії «Запоріжжя» може навіть не виходити на гру — стримати Дугата, Отверченко, Крутоуса і Анісімова зараз складно будь-якій команді ліги.

«Хімік» — «Дніпро»
Південний, УСК «Олімп», 17:00

Центральний матч не тільки тижні, але і всього відрізка чемпіонату. Блискуча перемога «Дніпра» в Одесі в який раз переконала в силі команди Журавльова — тепер на шляху до закріплення на вершині чемпіонату залишився один бар’єр, тому як «Хімік» і «Дніпро» ще не грали в цьому сезоні. Після двох поразок у чемпіонаті минулого тижня южненці провели хороший матч в Європі, хоч і поступилися, так і сил витратили чимало. Дніпряни ж виглядали в матчі з «БИПой» більш ніж впевнено і навряд чи перетрудилися, повівши +25 ще в першій половині. Як і у весняній серії плей-офф, «Хімік» повинен тиснути суперника під кільцем — відсутність Загребы створює велику перевагу для южненців у цьому аспекті. Гості ж напевно поставлять на швидкість і дальні кидки, а також агресивні входи в «фарбу». «Дніпро» виглядає фаворитом, але знову ж таки — «Хімік» силу дніпрян по сезону ще не перевіряв. Тому, буде цікаво.