Суперліга. «Миколаїв» переграв «Хімік»

himm

Далекобійники «корабелів» не підвели команду у вирішальний момент.

МБК «Миколаїв» — «Хімік» 79:66 (28:21, 17:22, 15:13, 19:10)

14 березня 2018 року. Миколаїв. СК «Надія»

«Миколаїв»: Тонченко (3 + 7 передач + 5 втрат), Попов (2), Іванов (9), Онуфрієв (21 + 7 підбирань + 3 блок-шота), Давидюк (4 + 6 підборів) — старт; Кушніров (16 + 6 підбирань), Носков (14 + 8 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Мусієнко (6), Жуковський (4), Хохоник, Бобрів, Бандюк.
Головний тренер: Володимир Полях

«Хімік»: Колтер (17 + 5 передач + 4 втрати), Марченко (11), Еріанс (13 + 5 підбирань + 5 передач), Антипов (4 + 7 підбирань), Павлов (5) — старт; Мальчевський (8), Петров (5 + 10 підбирань), Сивир (3), Козак.
Головний тренер: Віталій Степановський

Вже на початку матчу у «Хіміка» намітилися проблеми з зупинкою снайперів господарів. Олексій Онуфрієв і партнери якісно обстрілювали кільце гостей з дистанції, «Хімік» теж успішно бомбив з дистанції, але в ближньому бою господарі опинялися куди ефективніше. Втім, до середини четвертої чверті гра була близькою, нехай і з незначною перевагою «Миколаєва».

До речі:  Суперліга. Одеса дотискає Політехнік

Вирішальний перелом у гру внесли дальні попадання Онуфріїва та Носкова в середині четвертої десятихвилинки. У цей момент «Хімік» повністю контролював підбір на чужому щиті, але Петров, Антипов, Павлов та інші не могли забити м’яч в кільце ні з першою, ні з другої спроби. Южненці реалізували всього 12/32 двоочкових кидків, додавши до них півтора десятка промахів з лінії штрафних. «Миколаїв» ж своїми шансами в нападі розпоряджався куди більш грамотно і вже не упустив 10 очок гандикапу. До того ж, в кінцівці матчу американці «Хіміка» піддалися загальній істериці і почали помилятися більше чим треба.

Важлива перемога «Миколаєва», яка загострює боротьбу за п’яту сходинку, а також відкриває можливість боротьби і за четверте місце.

Миколаївці наступний поєдинок зіграють 23 березня в Дніпрі. Хімік наступного разу гратиме 16 березня в Одесі.