Суперліга. «Дніпро» легко розгромив «Хімік»

dpr2

Величезна перевага в організації командної гри зумовило успіх гостей

«Хімік» – «Дніпро» 65:80 (16:25, 16:16, 17:24, 16:15)

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
11 листопада

Южне. 17:00
Хімік (Южне) – Дніпро – 65:80 (16:25, 16:16, 17:24, 16:15)
Хімік: Мальчевський 2о+3пд+1пр, Рябчук 6о+3пд+1пр, Петров 2о+5пд+2пр, Лавров 8о+6пд+1пр, Колтер 11о+3пр; Антипов 4пд, Ковальов, Марченко 6о+1пд+2пр, Войналович 1, Сидоров 2пд+4пр, Лав 12о+4пд, Аріанс 17о+3пд+2пр.
Дніпро: Вільховецький 6о+1пр, Ревзін 10о+6пд+8пр, Тимофеєнко 22о+6пд+2пр, Глєбов 10о+3пд+4пр, Мішула 5о+5пр; Шундель 10о+4пд+2пр, Закурдаєв 10о+1пд+1пр, Санон 1пр, Шевченко 2о+4пд+1пр, Мироненко 5о+1пд, Сизов.

Те, що відбувалося на майданчику на початку матчу створювало враження того, що одна команда тактично готова набагато краще іншого. «Дніпро» очікував, що господарі спробують використати перевагу в габаритах передній лінії. І дійсно, в боротьбі під кільцем «Хімік» виглядав переконливіше, ось тільки демонструвати це йому вдавалося вкрай рідко. Набагато частіше спроби доставити м’яч в «фарбу» приводили до затягування атак і втрат або непідготовленим кидками на кінець володіння. У той же час для самих южненців стало сюрпризом, що суперник зробив ставку на швидке напад. Вони часто просто не встигали зайняти позиції на своїй половині і втрачали опонентів, дозволяючи їм набирати легкі очки. Це призвело до того, що вже по ходу першої чверті гості повели 14 очок.

Однак Віталій Степановський не став робити занадто різких рухів.Перевага в боротьбі за підбирання давало його команді додаткові можливості для атак, а дніпряни з часом дещо зменшили швидкості і почали зазнавати труднощів у позиційному нападі. Одночасно з цим на час прорізався кидок у снайперів «Хіміка», і після двох влучань з-за дуги Олександра Рябчука і Кирила Марченко господарі вперше вийшли вперед. Намітився перелом Денису Журавльову вдалося погасити тайм-аутом. Після нього гості за рахунок мобільності і хорошого руху м’яча знову почали забивати. А виглядали на їх фоні занадто академічно южненці знову вперлися в ліс рук і тіл під чужим щитом і перестали потрапляти з периметра. У підсумку, до великої перерви «Дніпро» зумів повернути собі 9-очковий перевагу, який був би ще більшим, якби не ефектний баззер-бітер в дотик Остіна Еріенса.

У другій половині величезна перевага дніпрян в організації командної гри стало ще більш очевидним. Гості, ключовими фігурами яких в нападі були Станіслав Тимофеєнко і Павло Ревзін, стабільно і зовні легко знаходили можливості для кидків із зручних позицій. А ось «Хімік», зазнавши фіаско в спробах заграти бигмэнов, збився на атаки з-за дуги, реалізація яких залишала бажати кращого. В черговий раз не впорався ні з організацією нападу, ні з роллю лідера Деррік Колтер, в результаті чого команда часом виглядала відверто втраченої. І той факт, що в кінцівці дніпряни дозволили господарям скоротити розрив до більш-менш пристойного, не повинен вводити в оману щодо реального співвідношення сил команд.