Суперліга. «Будівельник» без проблем обіграв «БІПу»

bipka

Програвши першу чверть, кияни закрили гру за дві наступні десятихвилинки проти гостей, що грали без Клима Артамонова.

«Будівельник» — «БІПА» 87:70 (18:26, 27:14, 24:4, 18:26) 21 березня 2018 року. Київ. Палац Спорту «Будівельник»: Дугат (6 + 6 підбирань + 4 передачі), Отверченко (18 + 5 передач), Місяць (1), Дроздов (4 + 4 підбирання), Сандул (10 + 10 підбирань + 4 передачі + 2 перехоплення) — старт; Анісімов (15), Вінтоняк (6), Дзюба (3), Зотов (7 + 4 передачі + 4 перехоплення), Крутоус (17). Головний тренер: Володимир Коваль

«БІПА»: Ноффле (4 + 5 підбирань), Прокопенко (4 + 4 втрати), Ефіанаї (10), Кривцов (8), Блаус (6) — старт; Луценко (9 + 6 підбирань), Тищенко (15 + 8 підбирань), Бєліков (4 + 8 підбирань), Воєвода (6 + 4 передачі), Балабан (4). Головний тренер: Олег Юшкін

Гості досить впевнено почали поєдинок. Їм будь-що не хочеться пропускати вперед Миколаїв. То ж не давши господарям розігнатися зі стартових секунд, гості поступово пішли в відрив. Після вдалих проходів Лауриса та Ефіанаі одесити вийшли вперед на 6 очок. Згодом загальна різниця кілька разів зупинялася на позначці в 8 балів, а після триочкового Луценка вперше перетнула двозначну позначку – 11 очок. Однак три бали кияни до кінця стартової чверті все ж відіграли.

Киян, які не полишають надії фінішувати в регулярному чемпіонаті другими, такий перебіг не влаштовував. То ж з початком другої чверті вони додали темпу. Штрафні Вінтоняка, прорив Крутоуса та його ж штрафний одразу скоротили різницю до 3 балів. Одесити докладали максимум зусиль, аби не віддавати гру господарям. Однак під кінець другої 10-хвилинки кияни впевнено пішли вперед. Ривок в 12:1 змінив загальну різницю на 8 очок на користь господарів. До великої перерви одесити три очки відіграли штрафними.

До речі:  Суперліга. 30 очок Трента допомагають Запоріжжю перемогти в Южному

Ключовою за цей час стала перевага Будівельника за влучними триочковими – 4:1. Натомість гості переважали за підбираннями – 23:15.

Ключовою в матчі стала третя чверть. Гості не стримали тиск господарів, фактично втративши шанси на загальний успіх. З поновленням гри після перерви кияни набрали 16 очок, перш ніж відзначилися гості. Загалом до заключної 10-хвилинки перевага Будівельника зросла до 25 очок.

Попри зусилля, відіграти таку суттєву різницю одеситам виявилося не до снаги. Господарі спокійно довели зустріч до перемоги, яка підняла їх на друге місце в турнірній таблиці.
Будівельник 23 березня зіграє вдома проти Хіміка заключний поєдинок регулярного чемпіонату. Одесити того ж дня зіграють в Черкасах.