Ще три путівки в 1/4 чекають на своїх володарів у Кубку України

КУБОК-ГРАФІКА

14 грудня у Запоріжжі, Кропивницькому та Миколаєві відбудуться три матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України (чоловіки). Своїх суперників приймуть Запоріжжя-ZOG, Золотий Вєк і Миколаїв.

З огляду на результати перших матчів 1/8 фіналу Кубка України найбільша інтрига закручена у парі Миколаїв – БІПА. 17 листопада одесити на домашньому паркеті обіграли гостей з мінімальною перевагою 82:81. Ліквідувати таке відставання можна одним влучним кидком. На боці Миколаєва – рідні стіни. Ну а у БІПИ змінився тренер, а це завжди є додатковим подразником для команди, що позитивно впливає на її бажання досягти успіху. Вадима Пудзирея замінив Олег Юшкін. 2 грудня у матчі Суперліги Парі-Матч Миколаїв переконливо здолав вдома БІПУ 83:51. Тоді одеситами ще керував Вадим Пудзирей.

В інших парах ситуація більш прогнозована. Черкаські Мавпи досягнули у першому матчі 24-очкової переваги над Золотим Вєком. Відтоді (15 листопада) минув майже місяць. Команда з Кропивницького провела чотири матчі, у трьох виграла, але у суперниках – команди Вищої ліги Кремінь-ДЮСШ-2 і Харківські Соколи. В той час, як Мавпи зіграли три матчі у Суперлізі. Обіграли Політехнік, поступилися Дніпру і Будівельнику. При цьому чемпіона тільки дивом не обіграли. Відтак, шанси здобути чвертьфінальну путівку у черкащан, м’яко кажучи, значно вищі.

У протиборстві Дніпра і Запоріжжя-ZOG деякі питання залишаються відкритими. Команда Валерія Плєханова – єдина, хто у цьому сезоні Суперліги Парі Матч обігрувала Дніпро. Що заважає запоріжцям повторити успіх? У Кубку може відбутися усе, що завгодно. Але після першого матчу (102:79) Дніпро має 23 очки переваги.

У чвертьфіналі Кубка України переможець пари Черкаські Мавпи – Золотий Вєк зіграє з переможцем пари БІПА – Миколаїв-ЦОП, а на переможця пари Дніпро – Запоріжжя-ZOG вже очікує Будівельник.

Кубок України

Чоловіки

1/8 фіналу

Матчі-відповіді

14 грудня

м. Запоріжжя
18:00, Запоріжжя-ZOG – Дніпро
Перший матч 79:102

м. Кропивницький
18:00, Золотий Вєк – Черкаські Мавпи
Перший матч 69:93

м. Миколаїв
19:00, Миколаїв – БІПА
Перший матч 81:82