Ще три матчі плей-оф першого раунду НБА сталися 20 квітня

Golden State Warriors v San Antonio Spurs – Game Three

Команди НБА зіграли 20 квітня чергові матчі плей-оф.

Маямі – Філадельфія – 108:128 (33:37, 31:26, 30:33, 14:32)
Рахунок серії – 1:2

В одному з найбільш видовищних матчів сезону, «Філадельфія» здобула перемогу над «Майамі» і зробила серйозну заявку на перемогу в серії.

Каталізатором перемоги гостей став зоряний центровий Джоель Ембід, він повернувся на паркет вперше з березня. Цей гравець, який виступав у захисній масці, домінував на обох кінцях майданчика, Бен Сіммонс звично грав на рівні, а підтримка стрімко прогресуючого Даріо Шарича і ветерана Марко Белінеллі визначили результат.

Незважаючи на значну різницю у рахунку, матч був неймовірно щільним, оскільки «Хіт» не просто відповідали, але і довгий час вели в рахунку: Драгіч, Річардсон, Уінслоу і Джеймс Джонсон давали жару протягом більшої частини матчу.

Матч, який обов’язковий до перегляду зокрема тим, хто хоче побачити, чому «Філадельфія» вже в цьому році повинна бути у Фіналі Конференції і наскільки домінуючою буде ця команда протягом найближчих десяти років.

До речі:  Міннесота не буде продовжувати контракт з Карлом-Ентоні Таунсом до вирішення ситуації з Джиммі Батлером

Новий Орлеан – Портленд – 119:102 (36:20, 28:25, 27:25, 28:32)
Рахунок серії – 3:0

Портленд знову не зміг зупинити напад Нью-Орлеана, лідерами якого на цей раз виступили набравший 30 очок Нікола Міротіч і віддавший 11 передач Реджон Рондо. Пеліканс потужно почали зустріч, вигравши стартову чверть 36:20, і після цього впродовж всього матчу різниця становила як мінімум 13 очок.

Сан-Антоніо – Голден Стейт – 97:110 (23:26, 23:26, 26:32, 25:26)
Рахунок серії – 0:3

Через смерть дружини Грегга Поповіча Сан-Антоніо вийшов на матч під керівництвом Етторе Мессіни. Голден Стейт спочатку мав незначні проблеми в нападі, пов’язані з низькою реалізацією триочкових (лише один точний дальній кидок з перших 14 спроб). Проте першу половину Ворріорз, ведені Кевіном Дюрантом і Клеєм Томпсоном, закрили ривком 20:9 і перехопили ініціативу. Після великої перерви, незважаючи на зусилля ЛаМаркуса Олдріджа і Тоні Паркера, гості впевнено контролювали ситуацію до фінальної сирени.