Сергій Кирлан: “М’ячі, які ми промахнулися з-під кільця, розв’язали руки “Будівельнику”

a27t9269_250_200

Прес-конференція після матчу МБК “Миколаїв” – “Будівельник”

Сергій Попов, захисник МБК “Миколаїв”:

– Сьогодні ми в першій половині билися. Команда “Будівельника” грала зміни. Ми намагалися доводити м’яч великим, все виходило. У другій половині всі почали збиватися на індивідуальну гру – такого не повинно бути, я вважаю. Ми повинні користуватися слабкими місцями суперника, а ми почали грати в якійсь стритболл, на мою думку. Підбір програли. Зате ця гра нам багато показала. Я думаю, більше будемо ставити акцент на захист і підбір, сподіваюся, що в наступній грі будемо більш пристойно виглядати.

Сергій Кирлан, головний тренер МБК “Миколаїв”:

– Гру розпочали непогано. На жаль, ті м’ячі, які промазали з-під кільця, розв’язали руки супернику і вони відчули впевненість у своїх діях, вони почали відриватися. Наприкінці другої чверті менше ніж за хвилину він пішов провал, зупинилися в захисті, а суперник без опору атакував і заробив відрив у 10 очок. І звичайно, після цього їм було простіше грати, вони впевненіше почувалися. Хочу сказати, що у другій половині відчувалося, що суперник свіже в ногах, швидше грає, швидше приймає рішення. За рахунок цього теж програвали. Були порушені всі наші системи захисту, де було підстрахування, були провали у всіх атаках практично. Будемо виправляти це все. Подивимося відео, проаналізуємо, покажемо гравцям. Сподіваюся, що в подальших іграх такого не буде.

Олександр Місяць, форвард “Будівельника”:

– За рахунком здається легка перемога, але насправді всі відпрацювали на сто відсотків. У захисті всі боролися, в нападі теж ганяли м’яч, грали командно. Непогана гра.

Налаштовувалися на важку гру, вона такий в принципі і вийшло. Але за рахунок того, що робили правильні дії в нападі та в захисті втому компенсувалася і ти її не помічав.

Володимир Коваль, головний тренер “Будівельника”:

– Ми налаштовувалися на сьогоднішню гру, очікували, що вона буде важкою. У Миколаєві завжди дуже непросто грати за такої підтримки трибун, сама атмосфера тут розташовує до хорошого баскетболу. Навіть коли ти виграєш в 15 або 20 очок, то все одно є відчуття, що треба працювати до кінця. Сьогодні відпрацювали в захисті. Звичайно, були помилки, але ми намагаємося над цим працювати, щоб у нас їх було якомога менше. Сьогодні у нас вийшло побігти, нарешті. Я думаю, що ми починаємо відчувати свою гру, грати у швидкий баскетбол, який ми любимо і який вміємо грати. Плюс у нас 26 результативних передач – це дуже хороший показник, ми дуже задоволені і прагнемо до того, щоб наш баскетбол був такий.

Конате вписується, не так багато він провів з нами тренувань. Він досить досвідчений гравець і добре розуміє, що ми від нього вимагаємо. Сьогодні ми побачили, що він починає втілювати в життя те, що від нього вимагається. Сподіваємося, що він буде тільки прогресувати і ми розраховуємо на нього, в принципі як і на кожного гравця, який у нас є в складі. Нам не вистачає Зотова, він прихворів, тому навантаження лягає на американців. Звичайно, хотілося, щоб вони сьогодні зіграли менше часу. Віталій забирав у них час і в останніх іграх він непогано виглядав. Ми дуже хочемо, щоб він швидше видужав і повернувся в склад.