Сергій Гладир поділився думками про вихід у фінал Ліги Чемпіонів

image

Атакуючий захисник “Монако” Сергій Гладир поділився думкою про вихід у фінал Ліги чемпіонів ФІБА, де його команду чекає зустріч з грецьким АЕКом.

У півфіналі “Монако” обіграв німецький “Людвігсбург” (87:65), а АЕК виявився сильнішим іспанської “Мурсії” (77:75) – повідомляєbasket.com.ua.

– Сергій, яке почуття переважає у роздягальні після цієї перемоги і виходу в фінал?
– Скажімо так, ми відчуваємо себе добре. Але якщо бути реалістами, ми ще нічого не досягли. У нас буде день для підготовки до фінального матчу, в якому потрібно показати себе на 100%.

– Як ви поясните труднощі “Монако” в першій чверті?
– “Людвігсбург” – хороша команда, яка сильно захищається. Ми очікували цього, але не були готові негайно реагувати на такий ритм і агресивність суперника. Вони були інтенсивними на обох кінцях майданчику.

– Що змусило вашу команду перебудуватися?
– На кону стояв вихід у фінал. З такою грою, як на старті матчу, ми б туди не вийшли. Все було просто.

До речі:  Володимир Шевченко покинув Литовський Невежис

– Чому ваша команда не святкувала цю перемогу?
– Святкувала? Але святкувати нема чого. Ми все ще далекі від цього. Ми просто виконали свою роботу. Звичайно, ми щасливі. Ми виділили кілька моментів, щоб насолодитися виходом у фінал. Потім швидко перемкнулися на наступну гру.

– У вас були якісь побажання щодо суперника у фіналі?
– Чесно, ні. Ми знаємо, що перевага буде на нашому боці, якщо ми зможемо грати в нашу гру. Ми працювали цілий рік, щоб потрапити сюди. Наша команда заслуговує участі в фіналі через продемонстровану гру в цьому сезоні. Коли ми зосереджені на своїй грі, у нас є всі шанси на виграш.