Сакраменто обміняв Герретта Темпла в Мемфіс на Бена МакЛемора, Дейонту Девіса і вибір драфту

NBA-Logo

Сакраменто обміняв атакуючого захисника Герретта Темпла в Мемфіс на атакуючого захисника Бена МакЛемора, центрового Дейонту Девіса, вибір другого раунду драфту 2021 року і фінансову компенсацію, повідомляє ESPN. Завдяки цій угоді, Кінгс звільнять 1 мільйон доларів в платіжній відомості.

32-річний Темпл провів в Сакраменто останні два роки. У минулому сезоні він набирав по 8.4 очка та робив по 2.3 підбирання за 25 хвилин в середньому за гру. Наступний сезон стане останнім за його договором, а зарплата в ньому складе 8 мільйонів доларів.

25-річний МакЛемор раніше вже виступав за Кінгс протягом чотирьох років. У минулому сезоні в складі Гріззліс його середні показники склали 7.5 очка та 2.5 підбирання за 20 хвилин. Його контракт закінчується через рік, за який він отримає 5.5 мільйона доларів.

До речі:  Майкл Бізлі і Джавейл Макгі напали на Люка Уолтона після матчу з Голден Стейт

21-річний Девіс захищав кольори Мемфіса обидва роки кар’єри в НБА. У минулому сезоні він записував в актив по 5.8 очка та 4.0 підбирання за 15 хвилин в середньому за матч. Термін дії його угоди закінчується через рік, а зарплата за нього складе 1.5 мільйона доларів.