Руслан Отверченко: поразка з різницею у п’ять очок – не вирок

Отверченко

Гравець київського Будівельника і збірної України Руслан Отверченко проаналізував виступ своєї команди у першому матчі з Цмокі (поразка у Мінську 64:69) і розповів, за рахунок чого у матчі-відповіді можна досягти перемоги з потрібним рахунком. Будівельник прийме Цмокі 26 вересня у київському Палаці Спорту. Початок матчу – о 19:00.

– На початку гри Будівельник намацав свій ритм гри, але поперерві його загубили і не змогли знайти. Потім у кінцівці білоруси закинули свої м’ячі, а ми не змогли цього зробити.

– Цмокі грає у Лізі-ВТБ, та й виступи у Лізі чемпіонів розпочав на раунд раніше, можливо вже розігрався на відміну від вас?

– Є таке. Однією зі складових їхнього успіху є те, що вони вже не перший офіційний матч зіграли у сезоні на відміну від нас. Я взагалі одну гру тільки з командою провів (через зайнятість у складі збірної України на чемпіонаті Європи – ред.). Я не грав товариських матчів, у тренувальний процес занурився нещодавно. Спаринги це добре, але офіційні матчі – зовсім інше. Це далося взнаки.

– У тебе, як у гравця збірної, хвилювання під час виходу на майданчик не було, а партнери, відчував, мандражували?

– За собою не помітив, щоб хвилювався. Але десь у молодих гравців відчувалося трохи тривоги. Переживали, може і перегоріли, забагато бажання проявляли і можливо не вдавалося. Це стосується більш молодих хлопців.

– Ну а те, що кінцівку Цмокі провів блискуче – у вас фізичних кондицій забракло, чи ротація була невелика?

– Не помітив, що у них залишилося більше сил. Вони більш правильно зіграли, більш точно. На очах рідних трибун вони закинули один м’яч, і трибуни понесли свою команду вперед, і вона спіймала кураж.

– Якщо вже ми згадали трибуни, чи може вболівальницька підтримка у матчі-відповіді стати визначальним чинником успіху?

– Звісно, підтримка трибун – надважлива. Коли вболівальники активно підтримують команду, у неї крила виростають і хлопці б’ються до кінця. Не помітимо, як і різницю у рахунку переведемо на нашу користь.

– Один вільний день між іграми – чи вистачить цього часу, щоб підготуватися до повторного побачення з Цмокі? Чи ти вже для себе провів роботу над помилками?

– Сам для себе я, звісно, провів певний аналіз. Ще й ввечері ми переглядатимемо відео матчу, розберемо невдалі моменти гри, і навпаки, побачимо те, де нам гарно вдавалося діяти і як треба з ними грати у другому матчі. Поразка з різницею у п’ять очок – не вирок. Нам по силах перетворити її на загальний плюс.

Раніше ми оприлюднили інтерв’ю з Михайлом Анісімовим.