Результати збірної України 3х3 на турнірі у Кіпрі

ukra2

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 стартувала на турнірі Limassol Challenger. У стартовом поєдинку наші хлопці з мінімальною різницею поступилися другій команді світового рейтингу сербській Ліман – 17:18.

За словами головного тренера українців Олега Юшкіна, його гравців, як і в поєдинку 1/4 фіналу чемпіонату світу проти Словенії, підвела недостатньо зосередженість у найвідповідальніший момент. Утім він вважає результат досить непоганим, з урахуванням того, що в боротьбу довелося вступати фактично без відпочинку після дальнього перельоту з Філіппін.

БАСКЕТБОЛ 3х3
Limassol Challenger
16 червня

Ліман (Сербія) – Україна – 18:17

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 здобула першу перемогу на Limassol Challenger, здолавши в матчі групового етапу хорватський Загреб – 19:14.

До речі:  Збірна України провела два перших тренування в рамках першого дня збору напередодні матчів відбору на ЧС-2019

Українці активно пішли вперед та першими відкрили рахунок. Досить швидко наші вийшли вперед на три очки. Однак суперник дальнім влучанням скоротив відставання – 3:4.

Українці весь час змушували суперника наздоганяти. Після половини ігрового часу наші відірвалися вже на чотири очка – 9:5.

Попри втому, українцям на заключних хвилинах вдалося відбити досить наполегливі спроби суперника врятувати матч. То ж перша перемога на Кіпрі.

Остаточне становище після першого ігрового дня з’ясується після заключних матчів у групах. Зокрема в групі А ще зіграють команди Сербії та Хорватії.

БАСКЕТБОЛ 3х3
Limassol Challenger
16 червня
Україна – Загреб (Хорватія) –  19:14