Результати першого туру молодіжного Євробаскету

38

Вчора в Хемніці, Німеччина розпочався перший день Євробаскету 2018 серед юнаків.

В чотирьох групах між собою грає 16 команд, а плей-оф починається зі стадії 1/16, тобто туди потрапляють всі команди – учасники. Від групового етапу залежить лише розподіл місць у групі перед плей-оф. Українська команда грає в групі “В” і в плей-оф наші хлопці зустрінуться з одною з команд із квартету “A”.

Група “А”:

Велика Британія – Туреччина 62:76

Захопивши лідерство зі стартової чверті турки перед останньою мали вже 25 очок переваги, проте на останніх хвилинах дозволили суперникам дещо скоротити відставання. В підсумку впевнена перемога одного з лідерів Євробаскету в Німеччині – команди Туреччини.

Литва – Чорногорія 94:82

Зі стартових хвилин команда Литви виконала неймовірний спурт і вже за 10 хвилин підопічні Арвідаса Гронскіса мали 21 бал переваги. Проте, по перерві команда Чорногорії зуміла перебудуватися та завдяки ривку в третій чверті – перевести гру в овертайм. Але на більше “червоних” не вистачило.

Група “В”:

Україна – Німеччина 82:79

Команда Вадима Пудзирея розпочала Євробаскет надзвичайно потужно та перемогла одного з головних фаворитів турніру!

Франція – Хорватія 58:68

Команди провели рівну першу половину гри, проте в третій чверті кращий ривок вдався хорватам, які повели +14. В останній десятихвилинці французи намагалися виправити ситуацію та відігратися, проте, їх зусиль було замало.

До речі:  Ілля Нємцу продовжить кар’єру в Україні

Група “С”:

Румунія – Греція 62:92

Матч, в якому інтриги не вийшло.

Греція зі стартових хвилин захопила лідерство та довела поєдинок до логічної перемоги своєї команди.

Німеччина – Ізраїль 60:59

Певно найдраматичніший матч стартового дня змагань.

Увесь матч команди грали абсолютно рівно. За 8 секунд до фінальної сирени володіння було у господарів Євробаскету, які вдало розіграли м’яч та доставили його до Річарда Фрейденберга, який за 2 секунди до завершення гри, знаходячись в ізоляції зумів кинути три та влучити, що у підсумку подарувало його команді перемогу. Додамо, що до цього кидка у баскетболіста статистика дальніх складала 0/4.

Група “D”:

Італія – Швеція 85:71

Команда номінальних господарів зі старту захопила лідерство та надалі не підпускала суперників на небезпечну для себе відстань.

Ісландія – Сербія 60:107

Ісландці з самого початку матчу намагалися знайти аргументи у грі проти сербів, проте вистачило перших лише на першу чверть, яку вони програли лише -1. Надалі гра проходила під диктовку сербів, які й довели її до розгрому, набравши в останній чверті 38 балів.