Результати НБА: Клівленд і Бостон виграли другі матчі у своїх серіях

Philadelphia 76ers v Boston Celtics – Game Two

Команди НБА зіграли 4 травня чергові матчі плей-оф.

Торонто – Клівленд – 110:128 (29:26, 34:35, 24:37, 23:30)
Рахунок серії – 0:2

Загравши в стартовій чверті Кевіна Лава, Клівленд зумів утриматися на короткій дистанції після очікуваної ударної першої чверті від Торонто, клуб з Огайо не дав можливості супернику створити комфортний заділ на початок матчу. ЛеБрон, набрав лише чотири очки в першій чверті, як тільки різниця стала 9 очок на користь господарів, потягнув команду, закінчивши першу половину з 7/10 з гри.

Далі ж Джеймс після перерви вирішив виграти п’ятий матч поспіль у Канаді плей-оф і став потрапляти буквально все, видавши одну зі своїх історично кращих ігор в кар’єрі. З підтримкою Кевіна Лава і шутерів, Джеймс зробив різницю на рівні двадцяти очок.

Торонто, вигравши 59 матчів у регулярному чемпіонаті, їде в Клівленд, програючи 0-2 і поступившись у всіх матчах в Огайо в плей-оф в рамках протистояння між цими командами.

До речі:  Джиммі Батлер не збирається продовжувати контракт з Міннесотою

Сам  ЛеБрон Джеймс закінчив матч з показниками у 43 очка + 8 підбирань + 14 передач + 1 перехоплення при всього одній втраті.

Бостон – Філадельфія – 108:103 (22:31, 29:25, 28:19, 29:28)
Рахунок серії – 2:0

Філадельфія дуже впевнено початку і в середині другої чверті вела в рахунку +22. Однак Бостон потихеньку зумів повернутися в гру, вигравши наступні 15-17 ігрових хвилин з різницею 50-20. Відмінна гра пари захисників Смарт-Розьє, а також Маркуса Морріса, допомогла Селтікс схилити чашу терезів на свою користь. Особливо на тлі провалу Бена Сіммонса, який набрав 1 очко за матч.