Результати матчів Вищої ліги за 10-11 лютого

vvvv

Команди Вищої ліги зіграли 10-11 лютого матчі першого етапу.

Лідер першої групи НІКО-БАСКЕТ очікувано двічі переміг вдома. Однак господарям та фаворитом сезону в дивізіоні довелося докласти зусиль. Упродовж поєдинку різниця не зростала більше 11 очок. Після першої половини попереду були гості – 43:37. Лише в заключні 5 хвилин поєдинку миколаївці дотиснули суперника.

У другому матчі туру господарі з самого початку захопили ініціативу, не давши гостям шансів в жодній чверті.

Кремінь також двічі переміг на виїзді в Дніпрі. Але якщо в першому поєдинку кременчужани захопили перевагу з другої чверті, то в другому матчі господарі дали бій. І попри провалену третю чверть до останнього боролися за перемогу. Перемогу за 43 секунди гостям приніс прорив Байди, який нещодавно повернувся в Кременчук.

Аутсайдер групи Черкаські Мавпи-2 здобули першу перемогу в сезоні. У Харкові вони обіграли місцевих Соколів у першому матчі. Господарі провалили заключно 10-хвилинку, чим сповна скористалися гості. Головним героєм у переможців став Іван Ткаченко – 39 очок та 15 підбирань. Реалізував 9 триочкових з 12-ти!

До речі:  Анонс матчів Вищої ліги

А от у другому поєдинку туру Соколи взяли реванш. Ткаченко знову зробив дабл-дабл (17 очок та 11 підбирань), але цього гостям виявилося замало.

Лідер другої групи Динамо-Одеса двічі перемогла вдома Київ-Баскет. Наприкінці першого поєдинку гості змусили господарів похвилюватися. У другому матчі одесити діяли більш упевнено, хоча й цього разу кияни дали відчутний опір фавориту після перерви.

Рівненці не мали вдома проблем проти Львівської Політехніки.
Друга команда Хіміка двічі поступилася в Івано-Франківську.