Результати матчів плей-оф НБА за 22 квітня

Houston Rockets v Minnesota Timberwolves – Game Three

Команди НБА зіграли 22 квітня чергові матчі плей-оф.

Маямі – Філадельфія – 102:106 (26:26, 35:30, 22:23, 19:27)
Рахунок серії – 1:3

Четвертий поєдинок серії пройшов у впертій боротьбі протягом усіх 48 хвилин. У третій чверті Майамі вдалося вирватися вперед на 12 очок, але Філадельфія досить швидко вирівняла положення. Жахливу реалізацію триочкових гостям вдалося компенсувати вагомою перевагою в боротьбі за підбирання. У заключному періоді Сіксерс зробили ривок 13:2 і перехопили ініціативу. Зусиллями Дуейна Уейда господарі скоротили відставання до 1 очка, але в кінцівці Джей Джей Медік реалізував ключовий кидок, а потім не схибив з лінії штрафних, зберігши перемогу для команди.

Новий Орлеан – Портленд – 131:123 (26:25, 32:31, 42:31, 31:36)
Рахунок серії – 4:0

У Портленда не було шансів врятуватися у матчі, в якому відразу два гравця суперника набрали по 40 очок. Особливо відзначився Ентоні Девіс, який набрав 33 з своїх 47 очок у другій половині, а 12 – у фінальні п’ять хвилин. При цьому Трейл Блейзери боролися до кінця і зуміли по ходу четвертої чверті скоротити відставання з 15 до 1 очка. Але потім на авансцену вийшов Девіс.

До речі:  Фінікс забезпечив собі кращі шанси на перший номер драфту у лотереї

Міннесота – Х’юстон – 121:105 (27:28, 25:23, 35:24, 34:30)
Рахунок серії – 1:2

Три ударних відрізка у другій половині (26:14, 15:3 і 11:2) зіграли ключову роль в успіху Міннесоти. Джеймс Харден був більш продуктивним, ніж у другому поєдинку, але в цілому Х’юстон показав слабку реалізацію кидків із-за дуги (15 з 41), так і з лінії штрафних (16 із 25). Вулвз на чолі з Джиммі Батлером були ефективніше в обох компонентах і в підсумку впевнено перемогли.

Юта – Оклахома-Сіті – 115:102 (22:30, 36:23, 31:22, 26:27)
Рахунок серії – 2:1

Поступившись у стартовій чверті, Юта нанесла потужний контрудар у другій, а після великої перерви розвивала свою перевагу. Крапку в матчі поставив ривок Джаз 13:0 в четвертому періоді, після якого їх перевага досягла 20 очок. Господарі переконливо виграли боротьбу за підбирання 48-33, а їхнім лідером став Рікі Рубіо, який оформив для команди перший тріпл-дабл у плей-офф після Джона Стоктона сезону в 2000-01.