San Antonio Spurs v Golden State Warriors – Game One

Команди НБА зіграли 15 квітня перші матчі плей-оф.

Голден Стейт – Сан-Антоніо – 113:92 (28:17, 29:24, 29:22, 27:29)
Рахунок серії 1:0

Голден Стейт нагадав усім, хто є чинним чемпіоном, розгромивши Сан-Антоніо навіть без Стефена Каррі. Вже до великої перерви Уорріорс вели 57:41 і зменшили оберти лише в кінцівці.

Торонто – Вашингтон – 114:106 (28:23, 27:36, 31:26, 28:21)
Рахунок серії – 1:0

Торонто вперше з 2001 року розпочав серію плей-офф з перемоги. Ключовий епізод матчу стався на початку заключної чверті. Вашингтон вів 91:88, але після неспортивної фолу Майка Скотта Репторс організували ривок 7:0, а незабаром провели ще один 8:0, після чого вже не втрачали ініціативу.

Портленд – Новий Орлеан – 95:97 (18:21, 18:24, 27:30, 32:22)
Рахунок серії –  0:1

До речі:  Топ-моменти другого раунду плей-оф НБА

Нью-Орлеан виявився єдиною командою дня, яка виграла стартовий поєдинок серії на виїзді. По ходу третьої чверті Пеликанс вели 19 очок, але на останній хвилині Портленд зумів скоротити різницю до всього 1 пункту. Однак потім Дем’єн Лілард упустив шанс вивести свою команду вперед, промахнувшись в проході, а Дрю Холідей поставив блок-шот Пету Коннотону.

Філадельфія – Маямі – 130:103 (29:35, 27:25, 34:18, 40:25)
Рахунок серії – 1:0
Ключовою у поєдинку стала третя чверть, яку Філадельфія виграла 34:18. А головним героєм виявився європейський дует запасних Сіксерс Марко Белінелі і Ерсан Ільясова, який набрав 42 очки.