Результати матчів НБА: впевнені перемоги фаворитів

Golden State Warriors v New Orleans Pelicans – Game Four

Команди НБА зіграли 7 травня чергові матчі плей-оф.

Новий Орлеан – Голден Стейт – 92:118 (22:37, 32:24, 19:33, 19:24)
Рахунок серії – 1:3

Почавши матч з ривка 27:10, Голден Стейт після цього лише раз дозволив Нью-Орлеану наблизитися на відстань 4 очків, а у другій половині тільки нарощував перевагу. Господарі знову домінували в «фарбі», але реалізувавши за поєдинок тільки 4 триочкових з 26 не могли розраховувати на успіх.

Юта – Х’юстон – 87:100 (23:30, 25:28, 17:21, 22:21)

14 очок Джеймса Хардена за стартову чверть допомогли Хьюстону повісті «+15» вже у другому періоді. Обидві команди дуже неточно атакували з периметра, але Рокетс не дуже поступалися супернику в «фарбі» і були ефективніше з середньої дистанції. В середині заключної чверті Юті вдалося скоротити відставання з 13 до 5 очок, але відразу після цього добивання Клінта Капела і триочковий Тревора Арізи швидко повернули гостям комфортну перевагу.