Результати матчів НБА: класна гра Леброна не допомогла Клівленду перемогти

2018 NBA Finals – Game One

У НБА Голден Стейт та Клівленд зіграли 1 червня стартовий поєдинок фінальної серії сезону.

Голден Стейт – Клівленд – 124:114 ОТ (29:30, 27:26, 28:22, 23:29, 17:7)
Рахунок серії – 1:0

Все, що відбувалося на майданчику протягом майже 48 хвилин померкло на тлі подій останніх п’яти секунд основного часу і овертайму. Хоча боротьба протягом чотирьох чвертей була дуже напруженою.

Клівленд компенсував слабку реалізацію триочкових і пропущені очки у швидких контратаках суперника 19 підбираннями на чужому щиті і черговим соло ЛеБрона Джеймса, який набрав 51 очко. За 4.7 секунди до кінця за рахунку 107:106 на користь Голден Стейт Клей Томпсон сфолив на Джорджу Хіллі. Той реалізував перший штрафний, зрівнявши рахунок, та схибив у другому. Підбір виграв Джей Ар Сміт, але чомусь вирішив, що його команда виграє і вивів м’яч до центральної лінії. Тільки підказка Джеймса повернула партнера в реальність, але було вже пізно.

До речі:  Передсезонні матчі НБА. Голден Стейт поступився Фініксу і всі результати дня

А в овертаймі деморалізовані Кевс фактично не чинили опору.