Результати матчів НБА: Бостон і Клівленд знову виграли

nbbbb

Команди НБА зіграли 6 травня чергові матчі плей-оф.

Філадельфія – Бостон – 98:101 OT (20:19, 31:29, 17:21, 21:20, 9:12)
Рахунок серії – 0:3

Весь матч пройшов у дуже запеклій боротьбі. Лише раз по ходу першої половини Бостону вдалося на час вирватися вперед на 10 очок. За 5 секунд до закінчення основного часу при рівному рахунку Джей Джей Медик допустив втрату і Джейлен Браун вивів гостей вперед, залишивши їм на відповідь 1.8 секунди. Але цього часу вистачило Марко Белінеллі, щоб перевести поєдинок в овертайм. При цьому співробітник арени Сіксерс помилково запустив переможне конфетті, і командам довелося чекати, поки його приберуть з паркету. За хвилину до кінця додаткового часу господарі вели 4 очки, але відрізок Селтікс виграли 7:0, причому 5 очок на ньому набрав Ел Хорфорд.

До речі:  Девін Букер близький до підписання з Фініксом нового п'ятирічного контракту

Клівленд – Торонто – 105:103 (24:19, 31:21, 24:25, 26:38)
Рахунок серії – 3:0

Програвши першу половину з різницею 15 очок, Торонто за рахунок агресивності на чужому щиті зумів наздогнати Клівленд і зрівняти рахунок за 9 секунд до кінця. Однак в останній атаці ЛеБрон Джеймс пройшов через весь майданчик і кидком в безопорному положенні однією рукою від щита одночасно з сиреною приніс Кевс перемогу. При цьому Репторс залишилися дуже незадоволені окремими рішеннями суддів по ходу зустрічі.