Президент МБК “Миколаїв” – про зміну головного тренера команди

foto-2

Коментар президента МБК “Миколаїв” Миколи Боброва та головного тренера Володимира Поляха про перестановки в тренерському штабі команди:

Микола Бобров:

— Керівництво клубу прийняло рішення про перестановки в тренерському штабі. Головним тренером призначено Полях Володимир Романович, Кирлан Сергій В’ячеславович буде виконувати обов’язки його помічника. Вболівальники бачили останні гри команди на виїзді і вдома, ми практично провели 30 % ігор чемпіонату Суперліги Парі-Матч. Я як Президент не особливо був задоволений нашим турнірним становищем і окремими відрізками, які в іграх команда показувала. Хоча в останніх двох іграх проти сильних суперників був досить таки хороший баскетбол, видовищний для вболівальників. Але мене і керівників клубу це не зовсім влаштовує. Перспективи реалізації поставлених перед сезоном завдань стали основою для такої рокіровки. Тим не менш штаб залишається той же. Тактику і стратегію ігор обидва наставника продовжують розробляти. Ми зробили таку перестановку, враховуючи що Володимир Романович Полях має більш широкий тренерський досвід і з командами національної першості (в одному з сезонів саме з командою МБК «Миколаїв» будучи зі старту сезону помічником Валентина Берестнєва, після відставки тренера зайняв з командою підсумкове п’яте місце, також очолював львівську «Політехніку-Галичину», запорізьку «Хортицю»), юнацькою збірною України, а також і за кордоном попрацював, а саме у збірної Молдови, в клубі з Казахстану. Ігрового досвіду у нього більше, як ніяк в спортшколі «Надія» виведений з обігу його номер 15, під яким він виступав за МБК «Миколаїв». Враховуючи ці фактори, а також те, що саме ці фахівці разом здійснювали комплектацію команди на сезон, думаю, зміна повинна піти на користь, найголовніше на покращення якості гри і відповідним чином загальних результатів команди. Перша гра під керівництвом Володимира Поляха відбудеться 17 листопада в 1/8 Кубка України в Одесі з «БІПОЮ». Висловлюю подяку Сергію Вячеславовичу Кирлану за те, що він у ролі головного тренера готував команду до початку чемпіонату, був біля керма команди на трьох передсезонних турнірах, а також дев’яти зустрічей сезону.

Володимир Полях:

— Тренерський штаб залишився в тому ж самому складі. У цих кадрових перестановках я зараз вже у ролі головного тренера відповідальний за результат. Але як і до цього ми разом із Сергієм В’ячеславовичем приймали рішення в підготовчому періоді. Вчасно ігор рішення були за ним, він звичайно ж радився зі мною, зараз буде практично те ж саме, тільки тепер я буду з ним радитися. Тренувальний процес в команді ніяк не зміниться, тому що в розпал чемпіонату міняти що-небудь в корені швидко не вийде і це не так просто зробити. Перед виїзними іграми у Києві і Черкасах ми напрацьовували певну схему гри в захисті, яку застосовували у цих зустрічах, і зараз потрібно тільки далі її використовувати і рухатися вперед. Необхідно час, щоб всі взаємозв’язки в захисному плані гравці відчули і почали втілювати на майданчику. В нападі, коли у нас йде гра, все складається добре, хтось з гравців може перевести дух, то в захисті потрібно трудитися, перепочити немає можливості.
Команди відіграли різну кількість ігор регулярного чемпіонату, тому рано що-небудь говорити про місці в турнірній таблиці. Ми зіграли лише третина чемпіонату, попереду ще три кола. У нас є хороші шанси виправити ситуацію в кращу сторону. Ми не робимо трагедії з двох поразок поспіль, ні з ким з гравців не будемо розлучатися. Зробимо правильні висновки і будемо рухатися далі. Завдання тренерів полягає в тому, щоб в правильне русло направити гравців для досягнення успішного результату.

Джерело: nikolaev-basketball.mk.ua