Power Rankings Суперліги за січень

kobets

Нарешті головні аутсайдери сезону почали здобувати перемоги у матчах Суперліги. Це відбулося найбільш активно саме протягом січня. Сьогодні ми дізнаємося, хто більш вдало виступив саме цього місяця, а хто не зміг витримати сильної конкуренції Суперліги та потроху збавляє оберти.

8(-5*). МБК Миколаїв (9/10; цього місяця: 1-4)

Кращий матч відрізка: перемога над Будівельником (13 січня)

Кращий гравець відрізка: Олексій Онуфрієв

Анонс поєдинків Суперліги Парі-Матч 21 січня

Відвертий спад форми ми можемо спостерігати дивлячись на гру підопічних Володимира Поляха. У порівнянні з минулим місяцем, де команда видала 3 перемоги при одній поразці, матчі цього проміжку просто жах. Було програно два матчі Хіміку – прямому конкуренту за потрапляння у топ три Суперліги. І поразки від БІПи та Черкаських Мавп показали нам, що команда з Миколаєва є досить слабкою і на мою думку в неї не має шансів на вихід до фіналу чотирьох. Моментами хлопці демонструють просто класну гру, як це було у переможному матчі проти столичного Будівельника, але в цілому все виглядає дуже погано. Підбір гравців досить не поганий, але їхня гра чесно кажучи не дуже. Можливо проблема знаходиться в тренері команди який не можна з чудового підбору гравців вижати гарний результат у більшості матчів Суперліги. МБК Миколаїв повинен здобувати перемогу у матчах зі своїми прямими конкурентами та можливо наступного місяця у них це вийде. Побажаємо хлопцям успіху бо він їм знадобиться у наступних поєдинках.

7(-1). БК Запоріжжя-ZOG (3/16; цього місяця: 1-3)

Кращий матч відрізка: перемога над  Хіміком (21 січня)

Кращий гравець відрізка: Олексій Щєпкін

Суперліга Парі-Матч: найкращі моменти поєдинків 20-21 січня

Явний аутсайдер цього сезону – БК Запоріжжя-ZOG. У команди Валерія Плеханова був досить складний календар у січні, але хлопці себе проявили дуже здорово. Хоча було отримано три поразки, але начисто був “злитий” лише один матч з Черкаськими Мавпами. Інші два поєдинки Запоріжжя могли вигравати, але їм трохи не пощастило. Поразки від Будівельника з різницею в чотири очки і від одеської БІПи в одне очко можна записати до активу підопічним Плеханова. Ця команда займає сьоме місце в нашому рейтингу лише через те, що інші команди Суперліги здобули більше перемог. Запоріжжя в свою чергу здобуло лише одну перемогу в матчі проти южненського Хіміка. Перемога проти досить сильного суперника повинна підняти дух хлопців і надалі вони здобудуть ще кілька гучних перемог. В цілому гра цієї команди мені до смаку.

6(-4). БК Будівельник (14/5; цього місяця 2-2)

Кращий матч відрізка: перемога проти БК Політехніка(Харків) (18 січня)

Кращий гравець відрізка: Максим Сандул

Суперліга Парі-Матч: відео найкращих моментів тижня

Ми всі знаємо, що цього місяця команда грала майже всі матчі без своїх легіонері, лише під кінець місяця лідер столичного клубу Генрі Дугат приєднався до команди. Це дуже суттєво вплинуло на результати Будівельника в січні. Поразки від Дніпро та Миколаєва цьому підтвердження. Було здобуто перемоги лише над командами, які зараз займають дві останні сходинки в турнірній таблиці – Політехніком та Запоріжжям. А перемога над командою із Запоріжжя було досить сумнівною і невпевненою, тому столичний клуб в січні займає тільки шосте місце в рейтингу.

5(+2). ОБК БІПА (8/10; цього місяця: 2-2)

Кращий матч відрізка: перемога над Миколаєвом (21 січня)

Кращий гравець відрізка: Клим Артамонов

 

ОБК БІПА вийшла до фіналу чотирьох Кубка України перегравши Черкаські Мавпи. Це дуже великий крок у розвитку команди, але якщо брати тільки матчі Суперліги, які відбулися в січні то було здобуто всього дві перемоги. Головна перемога – проти Миколаєва, але ще була здобута перемога проти Запоріжжя лише з різницею в одне очко. Також не більш важливі два очки було здобуто до своєї скарбнички. Досить несподівана поразка від Політехніка дещо збентежила команду і закономірна поразка від лідера Суперліги – Дніпра зробила рахунок перемог і поразок цього місяця 2-2. Таким чином одеський клуб займає п’яте місце в рейтингу, що є успіхом у порівнянні з минулим місяцем. Я січень записав у актив одеській команді, все-таки вихід у фінал чотирьох Кубку зіграв у цьому значну роль.

До речі:  Найкращі гравці отримали нагороди за підсумками сезону Суперліги Парі-Матч

4(+4). БК ПОЛІТЕХНІК (4/15; цього місяця: 2-2)

Кращий матч відрізка: перемога над Черкаськими Мавпами (20 січня)

Кращий гравець відрізка: Нікола Вуйович

Победа! БК Авантаж-Политехник одержал победу над БК "Черкасские Мавпы"

Досить не погана гра підопічних Тимура Арабаджи допомогла команді отримати дві перемоги при двох поразках у січні, але ці дві перемоги були досить важливими та видовищними. Несподівана перемога над одеською БІПОю та Черкаськими Мавпами додала впевненості гравцям Політехніка. Вони зрозуміли, що можуть грати проти сильних команд і здобувати в цих матчах перемоги. Дуже яскрава перемога проти “Мавп” була єдиною для них поразкою в січні, тому її важливість для харків’ян варто визнати. Вимальовується малюнок гри у Політехніка і помітно, що дует Барнс та Вуйович дуже гарно співпрацюють і якщо вони залишаться у команді на наступний сезон, то зможуть привести команду до успіху і набагато вдаліших результатів у Суперлізі. Цілком закономірне четверте місце займає харківська команда в січні.

3(+2). БК Хімік (9/9; цього місяця: 3-2)

Кращий матч відрізка: перемога проти Політехніка (12 січня)

Кращий гравець відрізка: Артур Аріанс Остін

Чесно кажучи команда Віталія Степановського займає третє місце в нашому рейтингу лише через те, що вони здобули три перемоги, тобто більше ніж харківський Політехнік, який за грою більше достойний в січні бути третім. Але саме дві перемоги над Миколаєвом допомогли южненцям бути на цьому місті. Дві поразки від Дніпра та Запоріжжя говорять про те, що у клубу з Южного сильні проблеми із захистом. Взагалі гра цієї команди це індивідуальні дії гравців, мені це не до вподоби. На паркеті я не бачу команди. Я спостерігаю окремо за кожним з гравців, які постійно перетягують ковдру на себе і я вважаю, що саме через це Хімік має в цьому сезоні дев’ять поразок. Досить поганий результат команди, яка минулого сезону взяла бронзу.

2(-1). БК Дніпро (17/2; цього місяця: 3-1)

Кращий матч відрізка: перемога над Будівельником (20 січня)

Кращий гравець відрізка: Станіслав Тимофеєнко

Кияни реваншувалися та залишили Кубок України

Лідери Суперліги – БК Дніпро провели, ще один дуже сильний місяць здобувши три перемоги при одній поразці. Дуже впевнено було переграти БІПу, Хімік та київський Будівельник. Тобто дніпряни спокійно розібралися з претендентами на чемпіонство Суперліги. Єдиної поразки в січні підопічні Дениса Журавльова зазнали в матчі проти Черкаських Мавп, які січень провели просто неймовірно. Але поєдинок був досить цікавим, тому раджу його переглянути в записі. БК Дніпро спокійно тримає лідерство у турнірці й вже можна говорити, що до завершення регулярного сезону вони там і залишаться. Несподіванки можуть статися в плей-офф, але зараз в це мало віриться.

1(+3). Бк Черкаські Мавпи ( 11/8; цього місяця: 3-1)

Кращий матч відрізка: перемога над Дніпром ( 18 січня)

Кращий гравець відрізка: Олександр Кобець

Неймовірний місяць Черкаських Мавп змусив поставити цю команду на перше місце в рейтингу. Це відбулося завдяки перемозі команди з Черкас над Дніпром. Дуже класна гра обох колективів, але підопічні Максима Міхельсона зіграли краще і в підсумку здобули перемогу, що на даному етапі допомогло команді зайняти третє місце у турнірній таблиці з певним відривом від найближчого переслідувача. Лише поразка, наприкінці місяця, від Політехніка трохи збентежила вболівальників. Якщо б і там було здобуто перемогу, то місяць можна було завершувати взагалі без поразок у Суперлізі. Варто зазначити, що Черкаські Мавпи хоч і здобули перемогу над БІПОю в рамках Кубка України, але не змогли пройти до фіналу чотирьох шляхом двох зустрічей. Але нічого страшного. Думаю в Суперлізі команда повинна проходити до фіналу чотирьох і поборотися за медалі.

* – порівняно з місцем команди в минулому рейтинзі

Катков Іван