Power Rankings Суперліги за грудень

24312896-1502672096447429-4671879839390238405-n

У грудні відбулося дуже багато цікавих і захопливих матчів, інколи з непередбаченим результатом. Сьогодні ми підіб’ємо підсумки минулого місяця і зрозуміємо яка команда проявила себе краще і здобула максимальну кількість перемого, а інша зазнала велику кількість поразок.  

8(0*). ПОЛІТЕХНІК (2/13; цього місяця: 0-6)

Кращий матч відрізка: поразка від МБК Миколаєва (10 грудня)

Кращий гравець відрізка: Бо Барнс

Цього місяця харківська команда провела найбільше матчів з усіх команд Суперліги. Харків’яни зіграли аж 6 поєдинків, але варто сказати, що команда Тимура Арабаджи в жодному з шести поєдинків не знала перемог. Були програні абсолютно всі матчі. Гра БК Політехніка вже більш менш налагоджується і це можна довести тим, що команда зазнавала поразок з невеликим рахунком. А найближче були до перемоги харків’яни В матчі з Миколаєвом. Грали досить не погано і мали змогу перемагати, але сталася чергова поразка. В принципі, з розгромом вони поступилися тільки Будівельнику та Хіміку, а в матчах з Черкаськими Мавпами, БК Запоріжжям та Дніпром програли з різницею до десяти очок. Я думаю, що у цієї команди є потенціал на майбутнє, тому, можливо, під кінець цього сезону, Політехнік почне, нарешті, здобувати перемоги.

7(-3).ОБК БІПА (6/8; цього місяця: 0-4)

Кращий матч відрізка: поразка від БК Хіміка (10 грудня)

Кращий гравець відрізка: Клим Артамонов/Тенкслі Ефіанаї

Команда, яка також програла всі свої матчі у Суперлізі за грудень. Але підопічні Олега Юшкіна зіграли на два матчі менше ніж БК Політехнік, тому вони на перед останньому місці у цьому рейтингу. Варто сказати, що у одеської команди відбулася зміна головного тренера походу грудня. Вадима Пудзирея було змінено на Олега Юшкіна, але результату це поки що не дає. Не зрозуміла гра одеситів не викликає перспектив на майбутнє і тільки Клим Артамонов і Тенкслі Ефіанаї грають на своєму дуже високому рівні. Варто зазначити, що все ж таки команда з Одеси здобула перемогу у грудні над Черкаськими Мавпами, але цей поєдинок відбувся в рамках Кубка України тому ми його не враховуємо при складанні цього рейтингу. Фанати ОБК БІПИ сподівайтеся на краще, але особисто я поки що не бачу тієї гри, яка була у команди, наприклад, на початку листопада.

6(+1). БК Запоріжжя-ZOG (2/13; цього місяця 1-3)

Кращий матч відрізка: перемога над БК Політехніком (8 грудня)

Кращий гравець відрізка: Олексій Щепкін

Миколаїв закрив рік домашнім тріумфом: фотогалерея

БК Запоріжжя здобуло одну перемогу при трьох поразках у грудні, але команда Валерія Плеханова була близька до перемоги, ще й у матчі проти БК Дніпра в якому поступилася лише з різницею в три очка. Хоча першу свою перемогу у цьому сезоні БК Запоріжжя здобуло проти дніпрян. Таким чином, в турнірній таблиці команда займає сьоме місце, але в останніх матчах демонструють дуже не погану гру і я думаю, що до кінця сезону мінімум повинні здобувати п’ять перемог, вони на це здатні. Дуже важлива проблема з ротацією у команди Плеханова, тобто інколи для перемоги просто не вистачає довжини лавки запасних. Можливо, саме через цю проблему команда знаходиться на дні турнірної таблиці.

5(-2).БК Хімік (6/7; цього місяця: 3-2)

Кращий матч відрізка: перемога над ОБК БІПА (10 грудня)

Кращий гравець відрізка: Деррік Колтер

Черкаські Мавпи - Хімік: Кращі моменти матчу

Нарешті, команда з Южного почала здобувати перемоги, але не таку кількість, яка була минулого сезону. Дуже часто зазнають поразок у матчах, які їм треба перемагати. Наприклад, поразка від Черкаських Мавп. Якщо б команда Віталія Степановського здобула перемогу у цьому матчі, то можна було б говорити про повернення тогорічного Хіміка, але цього не сталося. Мало того, так южненці зазнали розгромної поразки і проти столичної команди, одного з претендентів на чемпіонство – БК Будівельника. А перемоги, які вони здобули над аутсайдерами чемпіонату просто дозволяють команді з Южного не бовтатися у хвості турнірки.

До речі:  Топ 7 базерів сезону у Суперлізі

4(+1). БК Черкаські Мавпи (8/7; цього місяця: 3-2)

Кращий матч відрізка: перемога над БК Хіміком (22 грудня)

Кращий гравець відрізка: Марвін Джефферсон

Команда з Черкас зазнала тільки дві поразки у грудні й відразу варто сказати, що це поразки від лідерів чемпіонату Дніпра та Будівельника. Дніпрянам програли майже без шансів, а матч зі столичною командою був дуже цікавим і мавпи мали змогу здобувати чергову перемогу. Взагалі календар у черкащан був досить складним. Перемоги над Хіміком і Біпою показують реальну силу Черкаських Мавп, які в цьому сезоні здатні поборотися за медалі. Склад у них досить серйозний для того щоб виходити навіть у фінал Суперліги.

3(+3). МБК Миколаїв (8/6; цього місяця: 3-1)

Кращий матч відрізка: розгромна перемога над ОБК БІПА (2 грудня)

Кращий гравець відрізка: Олександр Кушніров

МБК Миколаїв втретє в сезоні переміг Запоріжжя-ZOG

Досить легкий календар був у підопічних Володимира Поляха, які програли тільки один матч у грудні, а саме проти лідера нинішнього чемпіонату – БК Дніпра. Решта матчів – це спокійні перемоги над аутсайдерами чемпіонату Запоріжжям та Політехніком і звісно розгромна перемога над одеською БІПою, що було досить не сподівано, бо більшість вболівальників навіть миколаївської команди думали, що будить досить складний та непередбачуваний матч. Але корабели просто рознесли одеситів. Гра досить не погана, але якщо їх порівнювати з Черкаськими Мавпами, то думаю, що команда з Черкас виглядає на даному етапі по краще ніж команда з Миколаєва. Тому на очну їх дуель буде досить цікаво спостерігати.

2(0). БК Будівельник (12/3; цього місяця: 4-1)

Кращий матч відрізка: перемога над Черкаськими Мавпами (9 грудня)

Кращий гравець відрізка: Генрі Дугат

Будівельник - БІПА-Одеса: кращі моменти матчу

Знову ж таки лише одна поразка за грудень пішла у пасив столичної команди. Поступилися кияни БК Дніпру, як ви вже здогадалися. Досить впевнені перемоги проти більш слабких суперників. З легкістю справилися з Політехніком, що не є  дивним, але розгромна перемога проти южненців мене дещо здивувала. Від того матчу особисто я не очікував такого результату. Перемога на класі над одеською командою та дуже складна перемога проти Черкаських Мавп дозволяють Будівельнику займати друге місце у турнірній таблиці. Але знаючи про їхні фінансові проблеми варто сказати, що є ймовірність того, що команду залишать декілька класних легіонерів. Дуже важливо вирішити ті проблеми, які є в команді для того щоб будівельники продовжували боротьбу за чемпіонство.

1(0). БК Дніпро ( 14/1; цього місяця: 5-0)

Кращий матч відрізка: перемога над БК Запоріжжя-ZOG (10 грудня)

Кращий гравець відрізка: Станіслав Тимофеєнко

Дніпро дотис Політехнік у четвертій чверті

Однозначно найсильніша команда Суперліги не тільки в грудні, а і в цілому в сезоні. БК Дніпро здобув п’ять перемог за останній місяць цього року. І лише в одному матчі видалася досить напружена боротьба за перемогу. І як ви вважаєте в якому матчі дніпряни ледве не зазнали другої поразки в сезоні. Звісно, це поєдинок проти БК Запоріжжя в якому Дніпро вирвав перемогу з різницею у три очки. Якщо ви не бачили той матч, раджу подивитися його. Все йде до того, що БК Дніпро спокійно стане чемпіоном Суперліги у цьому сезоні і чесно кажучи, я, на даному етапі турніру не бачу серйозних суперників для колективу із Дніпра.

* – порівняно з місцем команди в минулому рейтинзі

Катков Іван