Потужний ривок у третій чверті допоміг «Миколаєву» здолати «Хімік»

himik-1

Віце-чемпіон України “Хімік ” у виїзному матчі проти “Миколаєва” не зміг переломити хід гри після катастрофи в третій чверті. Набравши 21 очко поспіль після великої перерви, «корабели» завдали сенсаційної поразки чинному віце-чемпіону країни.

МБК «Миколаїв» — «Хімік» 76:67 (22:23, 16:19, 24:8, 14:17)

30 листопада 2017 року. Миколаїв. СК «Надія»

МБК «Миколаїв»: Тонченко (5 + 5 підбирань + 7 передач), Шостуха (8 + 3 перехоплення + 6 втрат), Попов (7 + 4 втрати), Онуфрієв (13 + 2 блок-шота), Кушніров (20 + 11 підборів) — старт; Шкарпеток (12 + 6 підбирань), Анікієнко (6 + 5 підбирань + 2 блок-шота), Давидюк (5 + 7 підбирань), Іванов, Мусієнко.
Головний тренер: Володимир Полях.

«Хімік»: Колтер (17 + 3 перехоплення), Рябчук (4), Еріенс (7 + 9 підбирань), Павлов (4), Петров (11 + 2 блок-шота) — старт; Мальчевський (9), Сидоров (6), Антипов (6), Лав (3).
Головний тренер: Віталій Степановський.

Двухочкові кидки: 25/57 (43%) — 21/62 (33%)

Триочкові кидки: 6/25 (24%) — 2/18 (11%)

Штрафні кидки: 20/25 (80%) — 23/25 (92%)

Підбори: 41-33;

Передачі: 15-13;

Втрати: 17-14.

Зустріч в Миколаєві «Хімік» програв у третій чверті, пропустивши ривок «корабелів» 21:0. Недобре Віталій Степановський відразу запідозрив, взявши тайм-аут через неповні дві хвилини після великої перерви, але перебудувати гру своїх підопічних і допомогти їм уникнути провалу не зміг.

Дуже погану гру демонстрував на ключовому відрізку зустрічі  Деррік Коултер, загубивший з півдюжини володінь «їжаків» у прагненні стати героєм-рятівником, але і партнери американського захисника атакували з гри нітрохи не краще – показник в 11% реалізації «трьох» говорить сам за себе. «Миколаїв» стараннями тріо Кушніров – Онуфрієв – Шкарпеток спочатку відіграв незначне відставання, що накопичилося за першу половину, а потім сформував двозначний гандикап, який зумів утримати до кінця зустрічі.

Хімік свій наступний матч у регулярному чемпіонаті проведе 2 грудня на виїзді проти Запоріжжя-ZOG, а Миколаїв у цей же день зіграє вдома проти БІПИ.