Політехнік в запеклій боротьбі програв Запоріжжю

1

Команда Валерія Плеханова зуміла здобути перемогу в напруженому матчі, в якому її лідер і кращий бомбардир набрав всього два очки.

Харків’яни краще розпочали матч та відразу організували міні-ривок 5:0.

Проте, команда Валерія Плеханова доволі швидко дала зрозуміти, що так просто зброю не складе – і вже через 5 хвилин після стартового вкидання рахунок у грі був рівний. Після цього вже гості зусиллями Пресслі та Кондракова намагалися втікти у відрив, але команда господарів була проти.

На першу перерву команди пішли за майже рівного рахунку – 21:19.

В другій десятихвилинці на паркеті вболівальнки продовжили спосетрігати рівну та цікаву боротьбу: команди по черзі виходили в лідери матчу. Дещо краще це виходило в господарів,  які зуміли віддалитися на 7 балів, але команда Плеханова дуже швидко опонентів надзогнала.  На велику перерву колективи пішли за рахунку 45:43.

У третій чверті потужний старт видали харків’яни: Кромер та компанія організували ривок для своєї команди та повели +8. Але гості були проти та знову зрівняли рахунок під кінець періоду.

В справжній триллер перетворився останній період. Кожні декілька десятків секунд змінювався лідер в Локомотиві, але сильнішими все ж в кінцівці виявилися гості, які й здобули чергову перемогу в рамках Суперліги Парі-Матч – 86:90.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

13 лютого 
БК “Політехнік” – БК “Запоріжжя” – 86:90 (21:19, 24:24, 21:22, 19:25)

Пл: Грем – 27оч, 10пб; Кромер – 27оч; Завадський – 9оч, 8пб.

Зп: Холтон – 26оч, 7пб; Хілл – 17оч, 11пб; Пресслі – 7оч, 11пб.