Політехнік проходить до фіналу чотирьох Кубка України

hrk

Харківський Авантаж-Політехнік впевнено переміг Рівне в другому матчі 1/4 фіналу Кубка України з баскетболу серед чоловіків – 84:49.

Господарі з перших секунд зустрічі пішли вперед. Впевнений тиск харків’ян заважав гостям максимально сконцентруватися в дебюті. То ж господарі поступово довели свою перевагу до двозначної, маючи після стартової чверті 14 очок запасу. Разом з 16-ма очками переваги після першого поєдинку шанси рівненців набули максимально теоретичного характеру.

Впевнена перевага дещо заколисала господарів. З початком другої 10-хвилинки гості скоротили поточну різницю до 9 очок. Та більшого харків’яни суперникам не дозволили. Навіть без травмованого Барнса їм вистачало сил, аби тримати під тиском суперника з нижчого дивізіону. «Політехніки» впевнено переважали рівненців за реалізацією та грою під щитами.

До речі:  Політехнік здобув третю перемогу в сезоні

Після поновлення гри після великої перерви гості певний час ще намагалися стримувати господарів.  Та надовго сил забракло. На початок заключної чверті харків’яни вийшли вперед вже на 16 очок. У заключну 10-хвилинку ця різниця лише зростала. Остаточна перевага в матчі сягнула 35-ти очок.

То ж харківський Авантаж-Політехнік зіграє в Фіналі чотирьох, до якого раніше вже вийшов южненський Хімік. Інші учасники мали визначитися в парах Будівельник – Дніпро та БІПА-Одеса – Черкаські Мавпи.