Політехнік підсилився американськими легіонерами

hark

Харківський Політехнік розпочав кадрову підготовку до нового сезону, підписавши угоди з трьома американськими баскетболістами. Новачками команди Тимура Арабаджі стали свінгмен Шей Філдс, захисник Бо Барнс та плеймейкер Брендон Пітерс, інформує Планета Баскетбол з посиланням на власні джерела.

24-річний Шей Філдс (196 см) – випускник університету Х’юстон-Тіллотсон. У випускному сезоні рік тому він набирав 27,2 очка і робив 4,7 підбирання в середньому за матч. Останній сезон він пропустив.

27-річний Бо Барнс – випускник Арізони Стейт. Останній сезон провів в іспанському клубі Вілларобледо, що виступає в EBA, четвертому за рангом іспанському дивізіоні. 193-сантиметровий Барнс набирав 15,1 очка і робив 3,6 підбирання, реалізуючи 36% триочкових.

Брендон Пітерс (188 см) шість матчів минулого сезону відіграв в грузинському клубі “Мгзавребі”, де набирав 11,3 очка, 4,8 підбирання та 3,3 передачі в середньому за гру. Раніше 188-сантиметровий захисник відзначився кількома матчами за румунську “Крайову”.

Це не останні новачки харків’ян перед новим сезоном. Найближчим часом очікується підписання угод з сербськими легіонерами.