Політехнік не встояв під натиском гостей з Черкас в останні три хвилини матчу

10_5

Харків’яни довгий час переслідували гостей, вийшли вперед у середині четвертої чверті, але «Мавпи» змогли повернути собі лідерство і перемогти.

Політехнік — Черкаські Мавпи 83:92 (20:27, 19:19, 27:26, 17:20)

Політехнік: Йованович (11), Козлов (15 + 10 передач), Тарасенко (9), Рочняк (9), Вуйович (23 + 5 підбирань) — старт; Барнс (9 + 7 підбирань + 6 втрат), Остоджич (3), Рудаков (2), Кузнєцов (2).

Мавпи: Бояркін (8 + 5 передач), Кольченко (11 + 5 передач), Конєв (8 + 4 перехоплення), Липовцев (5), Джефферсон (23 + 8 підбирань) — старт; Кобець (21 + 4 передачі), Ткаченко (4), Джурич (4), Девіс (4), Беллфілд (4 + 5 передач).

Двухочкові кидки: 23/44 (52%) — 26/45 (57%)

Триочкові кидки: 5/19 (26%) — 6/16 (37%)

Штрафні кидки: 22/26 (84%) — 22/28 (78%)

Підбори: 33-32;

Передачі: 19-23;

Втрати: 22-17.

Старт гри виявився нервовим: господарі виконали ривок 6:0, на що Черкаси відповіли вдалими діями власного капітана Олександра Кольченка, який забив 5 очок поспіль та повернув свою команду до гри. Надалі «Черкаські Мавпи» зуміли захопити лідерство та виграти чверть +7: 20:27.

В другій десятихвилинці гості зусиллями молодих Ткаченка та Кобця намагалися збільшити різницю в рахунку, проте гравці з Харкова діяли сконцентровано та не давали забивати легкі бали своїм суперникам. як результат – рівний рахунок у чверті – 19:19 та загальний 39:46.

Після розмов в роздягальні на паркет повернувся дещо інший «Політехнік». Команда Тимура Арабаджи почала діяти більш злагоджено. Черкаси ж навпаки почали допускати втрати. Як результат – на старті заключного періоду рахунок на табло був рівним – 72:72.

Проте цих зусиль команди з Харкова було замало, аби зробити міні-сенсацію та обіграти значно іменитішого суперника. 83:92 – Команда Максима Міхельсона святкує шосту перемогу в чемпіонаті.

Команда гостей наступний матч зіграє 9 грудня вдома проти чинного чемпіона країни. Політехнік ж на день раніше та теж вдома прийматиме “Запоріжжя-ZOG”.