Плей-офф Суперліги. «Миколаїв» впевнено обіграв «Будівельник» в гостях

26

«Корабели» відкривають перший раунд плей-офф сенсаційною перемогою над чемпіоном країни.

Чвертьфінал, матч №1 «Будівельник» — МБК «Миколаїв» 63:82 (19:16, 16:21, 15:21, 13:24)

29 березня 2018 року. Київ. СК «Меридіан»

«Будівельник»: Дугат (6 + 6 втрат + 4 перехоплення), Отверченко (10), Крутоус (13), Дроздов (2 + 5 підбирань), Сандул (2 + 4 підбирання) — старт; Анісімов (14 + 7 підбирань), Місяць (7), Зотов (9), Вінтоняк, Дзюба. Головний тренер: Володимир Коваль

«Миколаїв»: Тонченко (18 + 5 передач), Іванов, Шкарпеток (10 + 4 передачі + 5 втрат + 4 перехоплення), Онуфрієв (12 + 9 підбирань + 4 перехоплення), Кушніров (22) — старт; Попов (11 + 5 передач + 5 втрат), Анікієнко (5), Мусієнко (2), Давидюк, Хохоник, Бобров. Головний тренер: Володимир Полях

Команди розпочали матч за рівної боротьбі. Господарі намагалися реалізувати свою перевагу на щитах, що не завадило Кушнірову – представнику символічної збірної регулярного чемпіонату – вже за першу чверть відзначитися 9 очками. Миколаївці грали більш широкою ротацією, однак лава краще працювала у киян, які виграли першу чверть з перевагою в три очки.

Здавалося б, підопічні Володимира Коваля продовжать контролювати хід матчу і в другій десятихвилинці, проте «корабели» зуміли перехопити ініціативу завдяки ривку. 8 очок поспіль у виконанні Тонченко дозволили команді Володимира Поляха вирватися в лідери за підсумками першої половини матчу.

До речі:  Ефектна данк-дуель Ткаченко і Хілла - в відеоогляді матчу Черкаські Мавпи - Запоріжжя

На подив присутніх у Мередіані уболівальників Будівельника, їх команда провела в ролі наздоганяючої сторони усю третю чверть. Миколаїв провів хороший відрізок у захисті і при цьому продовжив атакувати на тому ж рівні, що і в другій десятихвилинці. Одним з головних захисних досягнень гостей в цьому матчі стала гра проти Дугата, який після трьох чвертей набрав лише 6 очок при 5 втратах в пасиві.

Миколаїв не тільки продовжив в тому ж дусі, а й суттєво розвинув перевагу у заключній чверті. У Будівельника нічого не клеїлося в атаці, в той час як гості продовжували справно набирати очки. Ні тайм-аути Коваля, ні запізнілі триочкові Крутоуса і Отверченка не зуміли змінити хід матчу.

Миколаїв протягом більшох частини матчу діяв більш агресивно, швидко і був більш мотивованим, завдяки чому здобув впевнену виїзну перемогу в першому матчі чвертьфінального раунду. Другий матч серії до двох перемог команди проведуть у Миколаєві в суботу, 31 березня.