Плей-офф Суперліги. «Хімік» дотиснув «БІПу» на шляху до півфіналу сезону

ER5E6503

Коли здавалося, що одесити переломили хід зустрічі і максимально наблизилися до нічиєї в серії, «Хімік» завдав вирішального удару.

Чвертьфінал, матч №2

«БІПА» — «Хімік» 86:96 (23:16, 17:34, 23:23, 23:23)

31 березня 2018 року. Одеса. СК «Краян»

«БІПА»: Артамонов (9 + 5 підбирань + 7 передач), Ноффле (7 + 6 передач), Ефіанаї (26 + 8 підбирань), Тищенко (6), Блаус (14 + 5 підбирань) — старт; Луценко (10 + 4 підбирання), Кривцов (12 + 6 підбирань), Прокопенко (2).
Головний тренер: Олег Юшкін

«Хімік»: Колтер (24 + 5 підбору + 9 передач), Марченко, Еріанс (14 + 6 підбирань), Павлов (13), Антипов (11) — старт; Петров (14 + 10 підбирань + 7 передач + 3 блок-шота), Сидоров (10), Рябчук (8), Мальчевський (2).
Головний тренер: Віталій Степановський

Рахунок в серії — 0:2.

«БІПА» добре почала зустріч і створила запас у сім очок за підсумками перших 10 хвилин. Втім, у другій чверті проявилася стара проблема одеситів – вони абсолютно не контролювали події у своїй трисекундній зоні. Павлов, Антипов, Мальчевський і Петров проходили туди із завидною постійністю, а коли на це наклались ще й точні триочкові Остіна Еріанса, ситуація для команди Юшкіна стала непростою.

У критичну хвилину вона трансформувалася в середині третьої чверті, коли «Хімік» повів з різницею в 15 очок, знаходячи шляхи під кільце господарів з потрібним постійністю. Втім, «БІПА» вистояла в критичний момент у цьому обміні ударами і потихеньку почала вставати з колін. Зусиллями Танкслі Ефіанаї одесити поступово підтяглися в рахунку, після чого той же Ефіанаї, Ноффле і Максим Луценко своїми кидками ледь не поставили «зелених» на коліна.

До речі:  Промо-ролик фінальної серії плей-оф Суперліги

«БІПА» зрівняла рахунок, вийшла вперед, а потім Луценко зробив рахунок 82:77. І хто знає, чим би закінчилася гра, якщо не ривок імені Іллі Сидорова. 55-й номер «Хіміка» набрав сім очок поспіль, повернувши шальки терезів у вихідне положення.

За дві з половиною хвилини «Хімік» свого таки не втратив: Колтер викручувався вужем, але таки проходив під кільце одеситів, а В’ячеслав Петров зробив два ключових блок-шота на своїй половині поля. Саме триочковий Петрова за хвилину до кінця основного часу зробив рахунок 84:91 і фактично закрив питання про переможця матчу.

Незважаючи на всі зусилля, «БІПА» так і не змогла завдати «Хіміку» першої поразки в сезоні, програвши южненцам сьомий (!) матч поспіль. Для Одеси сезон знову закінчено в першому раунді плей-офф, «Хімік» йде в півфінал, де зіграє з переможцем пари «Дніпро» – БК «Запоріжжя».