Плей-офф Суперліги. «Дніпро» мінімально перемагає «Запоріжжя»

zapor

Аутсайдер сезону дав справжній бій лідеру чемпіонату, але все ж упустив свій шанс в кінцівці.

Чвертьфінал, матч №1

«Дніпро» — БК «Запоріжжя-ZOG» 85:82 (21:13, 22:25, 18:20, 24:24)

30 березня 2018 року. Дніпро. ДС «Шинник»

«Дніпро»: Мішула (9 + 4 перехоплення), Шундель (11 + 7 передач), Ревзін (12 + 5 підбирань), Глєбов (14 + 6 передач), Тимофеєнко (14 + 10 підбирань + 4 блок-шота) — старт; Загреба (5), Закурдаев (4), Шевченко (7 + 5 підбирань), Сізов (9 + 5 підбирань). Головний тренер Денис Журавльов

«Запоріжжя»: Кожем’якін (15 + 4 передачі + 4 втрати), Кондраков (5 + 4 передачі + 3 перехоплення), Щепкін (16 + 4 передачі), Нікітін (12 + 5 підбирань), Ворник (2 + 9 підбирань)— старт; Буц (4 + 6 підбирань), Анісімов (11 + 6 підбирань), Овдєєнко (13), Теряник (4), Ткачук
Головний тренер: Валерій Плеханов

Рахунок у серії — 1:0.

Початок зустрічі виправдав очікування, в яких не передбачалося особливих проблем у поєдинку фаворита сезону з аутсайдером. Попри спроби спротиву від гостей, господарі впевнено набирали очки. Запоріжці не дозволили зробити дніпрянам традиційний потужний стартовий ривок, та все ж відпустили на 8 очок вперед за підсумками чверті.

Очікуваного продовження в другій 10-хвилинці не вийшло. Уже на початку Кожемякін відповів триочковим на результативний прорив Тимофеєнка. Згодом той же Кожемякін другим триочковим компенсував аналогічну атаку Закурдаєва. Господарі надто розслабилися, чим зуміли скористатися суперники. Захист Дніпра не завжди справлявся з випадами гостей, то ж ті поступово скоротили відставання до двох очок. На перерву команди пішли за невеликої переваги в 5 очок на користь головного  фаворита чемпіонату. При цьому запоріжці трохи влучніше кидали (16:15) та краще підбирали (21:20).

До речі:  Суперліга. Запоріжжя зіпсувало повернення Миколаєва в "Надію"

Такий перебіг зовсім не влаштовував господарів. То ж з поновленням гри вони значно посилили тиск. Активність Глєбова, Шунделя та Ревзіна принесли ривок 7:0. Згодом Мішула вистрілив з-за дуги. Та поступово запал Дніпра зійшов нанівець. Знову побільшало помилок в атаці та захисті. То ж запоріжці знову поступово скоротили відставання. З 16-ти очок воно зменшилося лише до трьох до заключної чверті.

Гості відчули можливість вирвати надважливу гостьову перемогу, то ж продовжували намагатися витискати максимум з можливого. Дніпро ж продовжував полегшувати завдання супернику. Потужного лідерського фінішу зробити не вдалося. Дніпро вистачило сил відірватися лише на 8 очок з початку четвертої чверті. Натомість гості знову додали й поступово відставання знову було майже подолано. Прорив Анісімова за майже хвилину до кінця основного ігрового часу наблизив Запоріжжя на відстань лише двох очок. Фани Дніпра в залі захвилювалися, та все ж втримати переможний рахунок вдалося.

Аутсайдер дав фавориту гідний бій на його майданчику та додав чимало тем для роздумів.
Тимофеєнко з Глєбовим зробили вирішальний внесок, аби принести команді перемогу за складних для команди обставин.
Другий матч серії до двох перемог суперники зіграють 1 квітня в Запоріжжі.