Миколаїв непогано боровся протягом 25 хвилин, але не витримав натиску фаворита.

Півфінал, серія до трьох перемог, матч №2

Черкаські Мавпи — МБК Миколаїв 83:54 (21:12, 12:17, 25:15, 25:10) .

12 квітня 2018 року. Черкаси.

Мавпи: Бояркін (2), Кольченко (9), Ткаченко (8 + 4 підбирання), Липовцев (3 + 7 підбирань), Девіс (16 + 6 підбирань) — старт; Кобець (14), Конате (10 + 10 підбирань), Конєв (10 + 8 підбирань + 4 передачі), Беллфілд (7 + 6 підбирань + 4 передачі), Скапинцев (4), Руслов, Нагорний.
Головний тренер: Максим Міхельсон

Миколаїв: Тонченко, Шкарпеток (7 + 4 підбирання + 4 передачі), Мусієнко, Онуфрієв (18), Давидюк (15 + 8 підбирань) — старт; Хохоник (8), Жуковський (5), Попов (1), Іванов, Анікієнко, Бобров.
Головний тренер: Володимир Полях

Рахунок у серії — 2:0.

Миколаїв явно зробив висновки з першої поразки, і незважаючи на відсутність Олександра Кушнірова, провів першу половину куди більш дисципліновано, ніж весь стартовий матч. Корабели дорожили м’ячем, не форсували атак і намагалися використати перевагу в габаритах. Виходило не завжди, проте шалені триочкові Олексія Онуфрієва доповнювали картину і не давали його команді відстати в рахунку.

До речі:  МБК "Миколаїв" підписав новий контракт з Іллею Жуковським

Мавпи, навпаки, до кінця третьої чверті не могли потрапити по кільцю здалеку, забивши лише один з дюжини дальніх кидків. Так, десь Кобець або Девіс просто заступали, але результат від цього не мінявся — в скарбничку йшло два очки замість трьох. Миколаїв стабільно тримався на відстані п’яти-шести очок і зберігав інтригу.

Якраз до останніх хвилин третьої чверті. У цей момент черкащан нарешті прорвало. Конате, Кобець і Конєв по черзі потрапили здалеку, перетворивши 7-8 очок різниці в 15-16. Корабели і втомилися, і стали кидати на відбій, і в цілому більше помилялися.

Досягнувши стратегічного переваги, Мавпи в заключній чверті свого не упустили і впевнено довели матч до перемоги, дозволивши Максима Міхельсона випустити резервістів вже за дві хвилини до кінця четвертої чверті. Черкаси беруть і другий домашній матч, роблячи рахунок 2:0. Серія переїжджає в Миколаїв — третя гра відбудеться у неділю, 15 квітня.