Плей-офф Суперліги. «Будівельник» програв «Миколаєву» і закінчує сезон

Score-5

«Корабели» сенсаційно виходять у півфінал Суперліги!

Чвертьфінал, матч №2

МБК «Миколаїв» — «Будівельник» 53:50 (15:17, 16:13, 9:16, 13:4)

31 березня 2018 року. Миколаїв. СК «Надія»

«Миколаїв»: Тонченко (5 + 5 підбирань + 5 втрат), Іванов (12), Носков (15 + 4 підбирання), Онуфрієв (13 + 7 підбирань), Кушніров (9 + 9 підбирань) — старт; Мусієнко (3), Анікієнко (2), Попов (2), Жуковський (2), Давидюк, Хохоник.
Головний тренер: Володимир Полях

«Будівельник»: Дугат (17 + 6 підбирань), Отверченко (13), Крутоус (4), Місяць (2), Анісімов (6 + 8 підбирань + 5 втрат) — старт; Дроздов (4 + 8 підбирань + 4 перехоплення), Сандул (2 + 5 підбирань), Зотов (2), Вінтоняк.
Головний тренер: Володимир Коваль

Рахунок у серії — 2:0.

Команди провели рівну першу чверть, яка завершилася за символічної 2-очкової переваги Будівельника. Господарі реалізували лише 23% кидків з гри в першій десятихвилинці, гості в свою чергу атакували краще, але програвали боротьбу на щитах. Окремо варто відзначити Генрі Дугата, який приніс своїй команді 8 очок ще в першій чверті. Однак у другому відрізку першої половини зустрічі «корабели» зуміли додати в захисті, дозволивши киянам набрати лише 13 очок за чверть. Поступаючись по ходу більшої частини першої половини матчу, Миколаїв завдяки точним кидкам Жуковського і Кушнірова отримав 1 очко переваги перед великою перервою.

Рівно п’ять з половиною хвилин не могли миколаївці відзначитися результативною атакою в третій чверті. Будівельник за цей час зміг створити невеликий заділ, який корабели швидко нівелювали. Однак останнє слово в десятихвилинці залишилося за киянами, а саме за Генрі Дугатом, який завдяки індивідуальним діям допоміг гостям отримати 6 очок переваги перед заключним відрізком гри. Головною проблемою для команди Володимира Коваля стали 4 персональних фола Місяця і Крутоуса, які опинилися на фол-трабл ще в третій чверті.

До речі:  Сергій Павлов найкорисніший гравець тижня в Суперлізі

У цьому матчі все вирішувалося e кінцівці. Носков влучним дальнім зрівняв рахунок за 5 хвилин до фінальної сирени, а за хвилину Онуфрієв вивів господарів вперед. Дроздов відповів влучним кидком з-під кільця вже у наступній атаці. За півтори хвилини до кінця матчу два точні кидки з лінії реалізував Носков, після чого Будівельник, провівши затяжну атаку набрати очки так і не зумів. Носков знову повернувся на лінію і на цей раз реалізував лише 1 з 2 кидків, які пробивалися після тактичного фолу киян. У гостей було 9 секунд на те, щоб перевести гру в овертайм, однак кидок Генрі Дугата з-за дуги виявився неточним.

Миколаїв вирвав перемогу у другому матчі серії і сенсаційно всуху переміг чинного чемпіона України у першому раунді плей-офф. Команда Володимира Поляха — у півфіналі Суперліги Парі-Матч.