Плей-оф Суперліги. Київ-Баскет дотиснув Миколаїв і пробився до півфіналу сезону

1

Команда Євгена Мурзіна у складному матчі обіграла Миколаїв на власному паркеті.
Легіонер гостей Кіт Омоера відкрив рахунок у грі вже на чотирнадцятій секунді гри, коли у ефектному проході увірвався під кільце суперника та забив ефектні два, на що дуже швидко відповіли і господарі паркету – Морріс Крік влучив дальній кидок після результативної передачі від молодого Горобченка. Надалі Крік додав ще два бали, але тут же прокинувся один з лідерів корабелів Віталій Зотов, який також влучив два, а ще через хвилину три бали. Рівна гра точилася між суперниками аж до кінцівки першої десятихвилинки – 20:21.

Другий період розпочався з вдалої атаки від гостей: два бали забив Хохоник та збільшив ситуативну перевагу своєї команди до трьох пунктів, але проти був Макс Луценко, який влучив три та рахунок зрівняв. Але миколаївці не знітились і зусиллями Адедирана, Зотова та Приймака знову вийшли вперед.

В середині чверті різниця в рахунку вже складала 10 балів на користь саме підопічних Віталія Чернія. Проте, в кінцівці стартової десятихвилинки кияни все ж взяли своє та наздогнали суперника – 42:38.

Третю чверть потужніше розпочала команда Євгена Мурзіна і вже за дві хвилини зіграного часу кияни були попереду на 9 балів. Після цього гравець миколаєва Антон Давидюк влучив три та, здавалося, повернув свій клуб до гри, але пізніше команді гостей так і не вдалося наблизитися до столичного колективу у третій чверті.

Проте вже в середині останньої десятихвилинки корабели все ж знайшли сили на останній ривок та зменшили відставання свого клубу до 4 балів, після чого рівно три хвилини чистого ігрового часу жодна команда не могла набрати бали, аж до поки бігмен Нванкво не влучив середній кидок для команди Мурзіна. На ближчу відстань коребели наблизитися так і не змогли – 83:73. Київ третя команда, що проходить до 1/2 плей-оф Суперліги Парі-Матч після Хіміка та Запоріжжя.

Суперліга Парі-Матч. Плей-оф. Третій матч
Київ, СК Меридіан

БК “Київ-Баскет” – БК “Миколаїв” – 83:73 (20:21, 22:17, 23:16, 18:19 )

КБ: Крутоус – 22оч, 5пб; Крік – 17оч; Петров – 13оч, 10пб, 5рп.
МК:  Зотов – 23оч; Омоера – 18оч; Адедиран – 8оч.