Плей-оф Суперліги. Хімік розібрався з Київ-Баскет в першому матчі фіналу

phoca-thumb-l-018-7001

Лише рішення Віталія Степанівської поберегти лідерів в четвертій чверті вберегло столичний колектив від розгрому з різницею в 30 очок.

Хімік – Київ-Баскет 88:70 (22:17 25:12, 24:13, 17:28)

Хімік: Едвін (14 + 7 передач + 4 втрати), Рябчук (8 + 3 перехоплення), Войналович (8 + 3 блок-шота), Джонс (14 + 11 підбирань + 6 передач), Павлов (19 + 9 підбирань) – старт; Марченко (9), Ковальов (6), Сидоров (6 + 4 передачі), Антипов (4), Козак.

Головний тренер: Віталій Степановський.

Київ-Баскет: Горобченко (0 + 6 підбирань), Крік (6), Крутоус (5 + 4 втрати), Нванкво (13), Челован (7) – старт; Луценко (10), Сандул (10 + 8 підбирань), Латкович (9), Петров (6 + 5 підборів + 5 передач + 2 блок-шота), Носков (4).

Головний тренер: Євген Мурзін.

Рахунок в серії – 1:0.

Команди провели розвідку в першій чверті, але вже наприкінці стартового відрізку команда Віталія Степановського почала набирати оберти. Господарі, вигравши першу чверть «+5», додали у другій десятихвилинці, під час якої продовжували збільшувати перевагу за грою та за рахунком.

Команда Віталія Степановського не давала супернику легкого життя у нападі, набираючи при цьому совї очки доволі легко. Южненцям вдалося відтиснити киян від трисекундної зони, а з дальної відстані атаки у столичного колективу не йшли. Як підсумок, за другу десятихвилинку господарі пропустили лише 12 очок, і набравши 25, виграли першу половину «+18».

Третя чверть за ігровим наповененням фактично стала продовженням другої. Хімік розпочав другу половину з 4 поспіль дальних і провівши черговий потужний ривок у нападі, збільшив свій відрив до 31 очка на екваторі десятихвилинку. Южненцям атаки давалися дуже легко, у той час як кияни продовжували мучитись у нападі, набравши за третій ігровий відрізок лише 11 очок.

Отримавши 28 очок переваги за підсумками трьох чвертей, господарі спокійно довели матч до впевненої перемоги, відкривши рахунок у фінальній серії. Гості трохи скоротили відставання, граючи проти п’ятірки резервістів господарів, але суттєво на підсумковому малюнку це не відобразилося.