Плей-оф Суперліги. Дніпро повторно обіграв Хімік вдома і перевів серію в п’ятий матч

dpr2

«Річковики» відігралися з 0: 2 в півфінальній серії плей-оф Суперліги. Доля протистояння вирішиться в п’ятому матчі, який відбудеться в найближчий вівторок, 16 квітня, в Южному.

Дніпро – Хімік 93:77 (29:13, 24:29, 22:23 18:12)

Дніпро: Вільховецький (7), Мішула (8 + 5 передач + 4 втрати), Глєбов (18 + 7 передач), Тимофеєнко (13 + 10 підборів), Натяжко (5 + 7 підборів) – старт; Фесенко (19 + 10 підборів), Закурдаев (15 + 3 перехоплення), Шундель (5), Сізов (3).

Головний тренер: Денис Журавльов.

Хімік: Едвін (24 + 6 підбирань + 5 передач + 5 втрат), Рябчук (13 + 5 підбирань), Войналович (1), Джонс (11 + 8 підбирань + 5 втрат), Павлов (12 + 5 підбирань) – старт; Антипов (10), Сидоров (4 + 5 передач + 3 перехоплення), Марченко (2).

Головний тренер: Віталій Степановський.

Рахунок в серії – 2: 2.

Дніпро переміг вдома южненський Хімік у четвертому поєдинку півфінальної серії плей-оф Суперліги Парі-Матч – 93:77.

Южненці добре знали після першого матчу в Дніпрі, наскільки потужно господарі можуть починати поєдинок. Та остаточно справитися з цією небезпекою гостям не вдалося. До середини стартової 10-хвилинки южненці намагалися надто не відставати від Дніпра. Та надалі різниця в рахунку стала швидко зростати. Захист гостей не встигав перекривати швидкі атаки дніпрян. При цьому в гравців Хіміка погано йшли кидки. Лише один двоочковий з 12 спроб. Два триочкових Рябчука та ще один Едвіна стали найвагомішим внеском у здобуток гостей. Відтак за паритету під щитами Хімік після першої 10-хвилинки вже програвав 16 очок.

У другій 10-хвилинці южненці додали агресії. Поступово їм вдалося збити атакувальний запал дніпрян, зросла реалізація. То ж до великої перерви гості змогли скоротити загальну різницю до 11 очок. Господарі залишалися кращими лише за реалізацією кидків з середньої відстані – 4/21 проти 8/20.

На початку третьої чверті господарі зробили ривок, по черзі результативно завершили атаки Натяжко, Глєбов та Тимофеєнко. Южненці відреагували тайм-аутом. Після коректив гості відіграли чотири очка, а триочковий найрезультативнішого у складі гостей Едвіна скоротив загальну різницю до 10 очок.

На початку заключної 10-хвилинки южненці підібралися на відстань шести очок від Дніпра. Залишалося ще 7 хвилин ігрового часу. У господарів ще достатньо залишалося сил. Вони відповіли 8:0 на останній сплеск активності гостей. Зокрема забили з-за дуги Закурдаєв та Мішула. Яскравим підтвердженням переваги господарів стали два влучання Закурдаєва за дві хвилини до кінця. Він двічі обікрав суперників, які вже надто виснажилися.

Відтак Дніпро зрівняв рахунок у серії з Хіміком. Фіналіст у цій парі визначиться в Южному 16 квітня.