Плей-оф Суперліги. 25 очок Крутоуса допомогли Київ-Баскету обіграти Миколаїв

kbbb

Команда Євгена Мурзіна не зазнала серйозних проблем в першому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги з «корабелами», зробивши вагому заявку на вихід у наступний раунд.

Київ-Баскет – МБК Миколаїв 82:70 (23:23, 19:13, 22:21, 18:13)

Київ-Баскет: Горобченко, Крік (21 + 5 підбирань + 4 передачі), Крутоус (25), Челован (2 + 8 підбирань), Нванкво (13 + 5 підбирань + 4 передачі) – старт; Шкарпеток (13), Сандул (5 + 7 підбирань + 2 блок-шота), Латкович (3 + 6 підбирань + 5 передач + 4 втрати), Петров (0 + 11 підбирань + 5 передач + 2 блок-шота), Луценко.

Головний тренер: Євген Мурзін.

МБК Миколаїв: Зотов (13 + 5 підбирань + 9 передач), Попов (6), Омоера (12), Давидюк (7 + 4 перехоплення + 2 блок-шота), Адедіран (13 + 7 підборів) – старт; Хохоник (7), Приймак (5), Тонченко (5), Мусієнко (2), Анікієнко.

Головний тренер: Віталій Черній.

Рахунок в серії – 1:0.

Як і належить учасникам плей-оф, суперники почали поєдинок у рівній безкомпромісній боротьбі. Гості активно взялися проривати захисні порядки киян. Господарі одразу відповіли на результативні атаки миколаївців влучними триочковими кидками. Загалом по ходу стартової чверті різниця не перевершила чотирьох очок, а завершилася 10-хвилинка взагалі за паритету.

Лідерами в командах на старті стали Крутоус – 11 очок та Зотов – 10.

Та вже в другій чверті вони відійшли в тінь. Крутоус додав лише два очка, а у Зотова показник набраних очок не змінився. Натомість змінилися загальнокомандні статистичні показники. Господарі покращили реалізацію двоочкових кидків – до 70%. Також кияни суттєво випередили миколаївців в боротьбі під щитами – 22:13. Відтак на велику перерву Київ-Баскет забезпечив собі 6 очок переваги.

Миколаївці додали активності з початком третьої чверті. Проходи Давидюка та Омоери дозволили скоротити відставання. Згодом відзначилися триочковими Зотов та Давидюк. А наступні прориви Тонченка та Адедирана дозволили гостям знову вийти вперед. Та надовго запалу миколаївцям не вистачило. Гостям не завадив би в цю мить досвід капітана команди Олексія Онуфрієва. Втім він хоч і приїхав з усіма до Києва, та підтримував партнерів лише з лави – остаточно ще не відновився після пошкодження. То ж кияни поступово перехопили ініціативу й до кінця чверті повернули собі перевагу.

Два триочкових Носкова з початку заключної 10-хвилинки остаточно підкреслили баланс сил на майданчику. Господарі впевнено взялися доводити стартовий поєдинок чвертьфіналу плей-оф на свою користь. У підсумку господарі перемогли з перевагою в 12 очок.