Плей-оф Суперліги. Дніпро вирвав другу перемогу у Хіміка

Дніпро-Хімік

Хімік був дуже близький до успіху в Дніпрі, але воля господарів до перемоги виявилася сильнішою.

Півфінал, серія до трьох перемог, матч №2

Дніпро — Хімік 67:62 (14:10, 15:20, 11:15, 27:17)

13 квітня 2018 року. Дніпро. ДС Шинник.

Дніпро: Мішула (12 + 5 передач), Вільховецький (3), Ревзін (8 + 6 підбирань + 4 передачі), Глєбов (13 + 10 підбирань), Тимофеєнко (17 + 5 підбирань) — старт; Загреба, Шундель (7), Шевченко (7 + 5 підбирань), Сізов (0 + 4 підбирання). Головний тренер Денис Журавльов

Хімік: Колтер (16), Рябчук (4), Еріанс (13 + 5 підбирань), Мальчевський (4 + 8 підбирань), Петров (7 + 8 підборів) — старт; Антипов (4), Павлов (3), Марченко, Сидоров (11 + 5 підбирань). Головний тренер: Віталій Степановський Рахунок у серії — 2:0.

Обидві команди розпочали зі швидкого баскетболу і вже на 10 секунді гри Остін Еріенс першим ж кидком відкрив лік набраним балам для “Хіміка”. Через декілька миттєвостей лідер дніпрян та гравець збірної України з баскетболу 3х3 Станіслав Тимофеєнко відповів тими ж двома з-під щита. Далі послідували два бали з під кошика від бігмена гостей – Вячеслава Петрова, а “Дніпро” відповів влучним дальнім від Миколи Вільховецького, якого суперники залишили на периметрі абсолютно вільним. Після цієї трьохи “Дніпро” вперше в матчі вийшов перед в рахунку. Далі на паркеті точилася справжня чоловіча боротьба, а окрасою першої чверті стали ефектні три бали з відхиленням від Дмитра Глєбова за 1:30 до завершення періоду. Закінчилася  ж чверть за рахунку 14:10 для господарів.

 

Другий період розпочалася з авантюрної дальньої спроби від центрового господарів Сергія Загреби, який відновився після важкої травми, проте про атакував останній не влучно. Перші ж бали в періоді набрали южненці зусиллями Іллі Сидорова, який забив два у швидкому відриві. Дніпряни ж зуміли знятися з позначки у 14 набраних балів лише на 4 хвилині чверті після влучної спроби від Шевченка. Проте після цього послідував ривок гостей, які зусиллями Колтера та Еріенса зуміли відірватися від Дніпра на 8 балів в середині десятихвилинки. В другій половині періоду в господарів ввімкнувся невтомний Стас Тимофеєнко, який забив два та скоротив різницю в рахунку до 4 балів, після чого Валерій Степановський був вимушений брати хвилину. В кінцівці періоду ритм гри дещо зріс, а два штрафних від Глебова і встановили фінальний рахунок першої половини гри – 29:30 на користь “Хіміка”.

До речі:  Суперліга. Київ-Баскет дотиснув Одесу

Третя десятихвилинка розпочалася з вибуху від Павла Ревзіна, який забив два в дебюті чверті, а для “Хіміка” перші бали пізніше набрав Мальчевський. Команди почали демонструвати більш швидкий баскетбол в другій половині матчу, а справжньою заявкою на перемогу для “Хіміка” стала гра молодого Іллі Сидорова на старті заключного періоду: українець взяв гру на себе та забив важливі два бали, після цього перехопив та додав ще два у відриві. Мішула відповів триочковим, проте вже у наступній атаці невгамовний Сидоров так само реалізував триочковий. Надалі гра дещо заспокоїлась, проте снайпер гостей Остін Еріенс забив другий свій триочковий за матч та довів перевагу своєї команди до 10 балів. Після цього моменту контроль гри знову перейшов до господарів паркету, а за 1:20 до фінальної сирени влучив неймовірно важливий триочковий Олександр Мішула та вивів “Дніпро” вперед. Валерій Степановський взяв хвилину, проте свої вирішальні кидки гості не влучили і як наслідок “Дніпро” здобув другу домашню перемогу в півфіналі Суперліги Парі-Матч.