Плей-оф Серії А. 5 очок і 8 підбирань Фесенко не врятували Авелліно, Венеція вийшла у півфінал

fes

Авеліно українського центрового Кирила Фесенка програло на виїзді Трентіно в третьому матчі чвертьфінальної серії чемпіонату Італії – 80:88.

Чвертьфінали. Серії до 3 перемог. Матчі №3

Тренто – Авелліно– 88:80 (17:21, 20:20, 19:17, 32:22)
Тренто: Ход (20 + 5 підбирань), Франке (17), Шилдс (12 + 6 підбирань)
Авелліно: Річ (15), Т. Скрабб (13), Ауда (13),

Рахунок в серії: 2-1

Вже не перший раз в серії, нейтралізувавши Кирила Фесенко, Тренто добився переваги в «фарбі». Авелліно не допомогла навіть відмінна реалізація триочкових, а вирішальний ривок господарів 14:0 припав на початок четвертої чверті.

Український центровий Авелліно Кирило Фесенко, вийшовши у стартовому складі, за 26 хвилин набрав 5 очок (1/4 двоочкових, 3/4 штрафних), зробив 8 підборів (2 в нападі) і віддав 4 передачі при 1 втраті і 4 фолах.

До речі:  Володимир Герун допоміг своєму іспанському Бреогану перемогти Фуенлабраду

Ваноли – Венеція– 72:99 (15:25, 17:22, 23:23, 17:29)
Ваноли: Джонсон-Одом (21), Д. Дінер (9), Фонтеккио (9)
Венеція: Дей (19 + 9 підбирань), Билига (14 + 8 підбирань), Перич (13 + 5 підбирань)

Рахунок в серії: 0-3

Венеція легко виграла і на виїзді, перевершивши суперника у всіх компонентах, і стала третім учасником півфіналів.