Підсумки четвертого тижня Суперліги Парі-Матч

IMG-7034

Рекорди тижня

Рекордний показник результативності минулого тижня був досить скромним. Станіслав Овдеєнко набрав 21 очко у тріумфальному матчі його Запоріжжя проти Дніпра. Стільки ж балів в тому ж поєдинку записав до активу і капітан дніпрян Станіслав Тимофеєнко.

Найкращим асистентом минулого тижня став захисник Миколаєва Сергій Попов. Досвідчений гравець 9 разів асистував партнерам в домашньому матчі проти Політехніка.

У категорії «підбирання» рекордний показник минулого тижня також виявився досить скромним. Американський легіонер Політехніка Бо Джей Барнс зібрав по 9 підбирань у матчах проти Запоріжжя та Миколаєва. Стільки ж відскоків і у Станіслава Тимофеєнко в матчі проти Миколаєва.

Саме капітан Дніпра встановив рекордний показник корисності за минулі 7 днів. Тимофеєнко за 21 хвилину в виїзному матчі проти Миколаєва до 21 очок і 9 підбирань додав 5 передач і 1 перехоплення, набравши 29 балів у графі «рейтинг ефективності».

Матч тижня

Неймовірний поєдинок відбувся в Запоріжжі, де місцевий однойменний клуб здобув першу перемогу в сезоні. Після п’яти поспіль невдач команда Валерія Плеханова нарешті виграла, обігравши ні кого небудь, а лідера сезону. Дніпро, який зіткнувся з кадровими проблемами в передній лінії в зв’язку з травмою Загреби і втратою Дзюби, не вистояв у виїзному матчі.

Традиційно непоступливі вдома запорожці в заключній чверті дотисли бронзвого призера минулого сезону. Таким чином, команда, у якої не було жодної перемоги, обіграла команду, яка йшла без поразок. Таке, погодьтеся, буває нечасто. Саме цей матч після чотирьох тижнів регулярного чемпіонату претендує на звання «головної сенсації сезону» прямо зараз.

Тиждень аутсайдерів

Якщо Запоріжжя перервало серію поразок у другому матчі тижня, то Політехнік зробив це на два дні раніше…у матчі проти запорожців. У поєдинку аутсайдерів, який пройшов на майданчику команди Валерія Плеханова команди «рубалися» за першу перемогу в сезоні. Все, як і очікувалося, в цьому матчі вирішувалося на останніх хвилинах гри. Кінцівку краще провели гості, які в підсумку святкували дебютну перемогу і вирушили до Миколаєва, маючи за плечима перший успіх у «регулярці».

Розгром тижня

Поєдинок в Миколаєві, в якому місцеві «корабели» приймали Дніпро розглядався, як центральний матч тижня. Здобути перемогу на паркеті «корабелів» – завдання непросте для будь-якої команди, проте підтвердити це у матчах з лідерами миколаївцям поки не вдавалося.

Після гучної домашньої поразки від Будівельника підопічні Сергія Кірлана були биті і Дніпром. Команда Дениса Журавльова, яка залишилася зі Станіславом Тимофеєнком в передній лінії, не тільки зуміла знайти контраргументи габаритним Анікеєнку та Кушнірову, а й і нав’язала супернику свою гру. Гості закидали суперника триочковими, краще атакували з середньої дистанції і що найголовніше примудрились виграти підбирання. Ну а головним статистичним показником, який підкреслює перевагу Дніпра став рейтинг ефективності, в якому у гостей була тотальна перевага – 133 проти 58.

Окремо відзначимо, що у наступному матчі Миколаєву усе ж таки вдалося перервати серію з трьох поразок поспіль. У дуже напруженому матчі проти Політехніка «корабели» зуміли на останніх секундах матчу втримати перевагу і не дозволили харків’яним виграти другу гру поспіль.

За крок від тріпл-даблу

Окремо варто відзначити статистичну лінійку американського легіонера Політехніка Бо Джей Барнса. Лідер харків’ян був близький до тріпл-даблу, причому в двох матчах поспіль.

У першому матчі тижня проти Запоріжжя захиснику до першого в сезоні “тріплу” не вистачило 3 передач та 1 підбирання (13 + 9 + 7). У другому матчі тижня проти Миколаєва американець підібрався до тріпл-даблу ще ближче. У виїзному поєдинку захисник набрав ті ж 13 очок, знову зробив 9 підбирань і віддав 8 ассистів.

Що цікаво Барнс є найкращим у своїй команді за всіма ключовим статистичними показниками. Американець в середньому за гру набирає 15,4 очка, робить 7,0 підбирання та 3,6 передачі.

СУПЕРЛІГА ПАРІ-МАТЧ
19 жовтня

Запоріжжя-ZOG – Політехнік (Харків) – 77:84

Миколаїв – Дніпро – 68:101 

21 жовтня

Запоріжжя-ZOG – Дніпро – 78:70

Миколаїв – Політехнік (Харків) – 72:66